2018. június 19, kedd - Gyárfás

Hírek | Sport

Két helyet rontott a magyar válogatott
2018. Június 07. 17:01, csütörtök | Sport

A magyar válogatott két helyet rontva 51. a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) legfrissebb, csütörtöki világranglistáján.

Rally: a tempónkkal meg vagyok elégedve!
2018. Június 07. 09:00, csütörtök | Sport

Interjú Juhász Csabival a szlovén raliverseny után. Juhász Csaba - Juhász Zsolt Mitsubishi EVO X. - Juhász Média Kft. 33. FUCHS Velenje Rali - 2018.05.25-26.

Aranyérem az ISEUM Ralin!
2018. Június 06. 17:13, szerda | Sport

Interjú Eszterrel és Krisztiánnal az ISEUM Rally után. Kertész Krisztián - Velezdi Eszter Opel Astra OPC - FA-ZE Tyre Repair Kft. ISEUM Rallye 2018 - 2018.05.25-27.

Erőt demonstrált az Alba a Falco ellen, jöhet az ötödik meccs!
2018. Június 06. 10:20, szerda | Sport

Az elődöntős párharc eddigi koreográfiájától merőben eltérő módon a negyedik meccsen nem a hajrában dőlt el az Alba Fehérvár és a Falco csatája.

Óriási esélyt szalasztott el az Alba Fehérvár Szombathelyen
2018. Június 04. 13:52, hétfő | Sport

A negyedik negyed elején tizenkét ponttal vezetett, és addig jobban is játszott ellenfelénél az Alba a szombathelyi Savaria Arénában.

Törteli Balázs KO-val tért vissza és Hegyi Barni harmadik ellenfele sem maradt állva
2018. Június 03. 17:40, vasárnap | Sport

Sikeres gálát tudhatnak maguk mögött a székesfehérvári profi ökölvívók, nagyszerű mérkőzéseken látványos kiütésekkel győztek; Törteli Balázs KO-val tért vissza,

Fehérvári profi ökölvívók sikereiért is szoríthatunk a várpalotai Magyar Ring Gálán
2018. Június 01. 11:36, péntek | Sport

Június 2-án, szombaton két székesfehérvári, a Videoton Box Club színeiben versenyző ökölvívó, Törteli Balázs (14-2; 5 KO) és Hegyi Barnabás (2-0; 2 KO) is szorítóba lép Várpalotán,

Szombaton zárja a szezont a bajnok Videoton - vasárnap lesz az éremátadás
2018. Június 01. 11:25, péntek | Sport

Június 2-án, szombaton 19 órai kezdettel a kiesés ellen küzdő Diósgyőr otthonában zárja a szezont a Vidi, méghozzá első alkalommal az új DVTK Stadionban.

Hatodik alkalommal rendezik meg hétfőn az ÖsszetarTÓ futóversenyt
2018. Május 31. 14:41, csütörtök | Sport

A Nemzeti Összetartozás Napja alkalmából ismét megrendezik az ÖsszetarTÓ futóversenyt, melynek célja a fogyatékkal élő gyermekek elfogadtatása ép társaikkal.

A Vidi ünnepélyes éremátadására várják vasárnap a szurkolókat
2018. Május 30. 15:46, szerda | Sport

Akárcsak 2015-ben, idén is a Magyar Király Hotel előtti térre hívják a szurkolókat, hogy együtt ünnepelhessék a Videoton történetének harmadik bajnoki címét.

Júliusban kezdődik a Sóstói Stadion műszaki átadás-átvétele
2018. Május 30. 15:41, szerda | Sport

Kedden este a bajnokcsapat törzsszurkolóival találkozott a város vezetése.

A GRT legyőzte a vörös bikát!
2018. Május 30. 05:11, szerda | Sport

Legalábbis sikeresen meghódította, hiszen az elmúlt hétvégén Spielbergben a RedBull Ringen állt rajthoz a csapat az FIA CEZ és az MNASZ HE-DO Hankook Autós Gyorsasági OB második fordulóján.