2013. Július 28. 08:04, vasárnap |

A Forma-1-es hétvége első két napján 122 embert kellett ellátniuk a mentőknek, jellemzően a hőség okozta rosszullét miatt, a mogyoródi Hungaroringen.

Német Szuperkupa - A Dortmund visszavágott a Bayernnek
2013. Július 28. 06:54, vasárnap |

A Borussia Dortmund nyerte a labdarúgó Német Szuperkupát, miután szombaton hazai környezetben 4-2-re legyőzte az elmúlt szezonban triplázó, azaz bajnok és kupa- valamint Bajnokok Ligája-győztes Bayern München együttesét.

Vizes vb - Kilencgólos győzelemmel nyolc között a női vízilabdacsapat
2013. Július 27. 22:37, szombat |

Gond nélkül jutott be a legjobb nyolc közé a magyar női vízilabda-válogatott a barcelonai vizes világbajnokságon: a szombati nyolcaddöntős összecsapáson kilenc góllal győzte le a briteket.

Sárkányhajó-vb - Két érem szombaton
2013. Július 27. 22:29, szombat |

A magyar versenyzők két érmet - egy-egy aranyat és bronzot - szereztek a szegedi IDBF sárkányhajó-világbajnokság negyedik, szombati versenynapján, a 200 méteres döntőkben.

Magyar Nagydíj - Hamilton indulhat az élről
2013. Július 27. 15:15, szombat |

Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája indulhat az első rajtkockából vasárnap a Forma-1-es Magyar Nagydíjon.

Kamion Eb - Kiss Norbert történelmi sikere Oroszországban
2013. Július 27. 13:35, szombat |

Kiss Norbert, az Oxxo Energy Truck Race Team pilótája nyerte meg a kamion EB. oroszországi fordulójának első futamát, s ezzel sporttörténelmet írt: a magyar csapat először tudott győzni egy versenyhétvége első viadalán.

Magyar Nagydíj - Grosjean nyerte a harmadik szabadedzést
2013. Július 27. 12:42, szombat |

omain Grosjean, a Lotus francia pilótája nyerte a Forma-1-es Magyar Nagydíj harmadik szabadedzését szombaton a Hungaroringen.

Világjátékok - Magyar szumós ezüstérme a Caliban zajló világjátékokon
2013. Július 27. 09:48, szombat |

A magyar szumóbirkózó Kalmár István szombat hajnalban ezüstérmes lett a nem olimpiai sportágak IX. Világjátékán a kolumbiai Caliban.

Kikapott Montenegrótól a férfi kosárlabda-válogatott
2013. Július 27. 08:50, szombat |

Az augusztusi Európa-bajnoki selejtezőre készülő magyar férfi kosárlabda-válogatott négy ponttal kapott ki pénteken a montenegróiaktól Szombathelyen.