2018. június 19, kedd - Gyárfás

Hírek | Sport

Fogasy óvatos a Velenje Rali előtt
2018. Május 24. 07:35, csütörtök | Sport

Rövid, de nehéz versenyre számít Fogasy Gergely és Berendi Dávid a Mitropa Kupa negyedik fordulóján, a Velenje Ralin.

A szombathelyi Falco lesz az Alba Fehérvár ellenfele az elődöntőben
2018. Május 23. 15:11, szerda | Sport

Nem történt meglepetés, a középszakasz végén második helyen végző Falco legyőzte a Zalaegerszeget, így a szombathelyiekkel játszik a kosárlabda-bajnokság döntőjébe jutásért az Alba Fehérvár.

Kupákban Miskolcon sem volt hiány
2018. Május 23. 15:03, szerda | Sport

A MARB-os versenyzők vitték a prímet Miskolcon az EAST Motorsport csapatában,

Amatőr ökölvívás - Kiliti Tamás aranyérmes lett a III. Bérces József Emlékversenyen
2018. Május 22. 18:58, kedd | Sport

Hetven amatőr ökölvívó indult a pünkösdi hétvégén, Nagyrédén rendezett III. Bérces József Emlékversenyen, ahol Kiliti Tamás, a Videoton Box Club versenyzője is kötelek közé lépett.

A Vasasnak is hármat rúgott, újabb lépést tett a bajnoki cím felé a Vidi
2018. Május 20. 16:46, vasárnap | Sport

A pontelőnnyel a táblázat élén álló Videoton a kiesőjelölt Vasas vendége volt a Szusza Ferenc Stadionban, és az egy hete a rivális Ferencvárost meglepő angyalföldiek ellen hamar előnybe került.

Újra harcban a dobogóért
2018. Május 18. 07:40, péntek | Sport

A Gender Racing Team a hétvégén az ausztriai Spielbergben lép pályára a RedBull Ringen, ahol az FIA CEZ Trophy és az MNASZ HE-DO Hankook Autós Gyorsasági OB következő fordulóját rendezik meg.

FIFA-világranglista - Magyarország 49. a ranglistán
2018. Május 17. 12:01, csütörtök | Sport

Magyarország egy helyet előre lépve a 49. a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) világranglistáján.

Gyarapodó istálló - Törteli Balázs is a Videoton Box Clubhoz igazolt
2018. Május 16. 15:31, szerda | Sport

Egy igazi „nagy hal”, a jelenleg regnáló váltósúlyú magyar bajnok profi ökölvívó, Törteli Balázs is a Videoton Box Club színeiben folytatja pályafutását a jövőben.

Harmincpontos győzelemmel kezdte a rájátszást az Alba Fehérvár
2018. Május 16. 15:27, szerda | Sport

Alba Fehérvár - PVSK mérkőzéssel kezdődött meg a rájátszás a kosárlabda-bajnokságban.

Második profi mérkőzését is kiütéssel nyerte meg Hegyi Barnabás
2018. Május 12. 13:58, szombat | Sport

Második profi megmérettetését is első menetes kiütéssel zárta Hegyi Barnabás, a Videoton Box Club ökölvívója,

Rally: Végre szárazon!
2018. Május 11. 10:15, péntek | Sport

Végre száraz aszfalton is megkezdhette az ismerkedést a Várkonyi-Makai duó a Korda Racing által biztosított Hyundai i20 R5-el az Opatija Rallye-n, ahol az abszolút 8. és a Mitropa Kupa 4. helyén végeztek.

Karcmentes verseny a Kakucsringen!
2018. Május 11. 08:31, péntek | Sport

Interjú Zoltánnal a hétvégi rallycross verseny után. Bugovits Zoltán - Inter Europe Team EUROASZFALT Rallycross OB II. Kakucsring Opel Astra - 2018.05.05-06.