Hírek

2018. Május 16. 15:31, szerda | Sport
Forrás: szekesfehervar.hu

Gyarapodó istálló - Törteli Balázs is a Videoton Box Clubhoz igazolt

Egy igazi „nagy hal”, a jelenleg regnáló váltósúlyú magyar bajnok profi ökölvívó, Törteli Balázs is a Videoton Box Club színeiben folytatja pályafutását a jövőben.

Balázs amatőrként is jelentős eredményeket ért el; serdülőként diákolimpiai második helyezett, juniorban és ifiben is Budapest-bajnok volt. Kétszeres felnőtt magyar bajnoki bronzérmes. Profiként tizenhat mérkőzést vívott meg, ebből tizennégyet megnyert.

Törteli Balázs - aki kedden ünnepli 26. születésnapját, így ezúton is gratulálunk neki - legközelebb június 2-án lép kötelek közé, Várpalotán, ahol hat menetesre tervezett felhozó mérkőzést vív majd.

szekesfehervar.hu

Ezek érdekelhetnek még

2018. Június 18. 16:05, hétfő | Sport

Két új Vidi-igazolás, a lehetséges BL-ellenfelek is megvannak

Berecz Zsombort a Vasasból, Sós Bencét a Debrecenből igazolta le a Videoton, amely a következő napokban Ausztriában készül a bajnoki rajtra, illetve a Bajnokok Ligája-selejtezőre.

2018. Június 16. 09:04, szombat | Sport

Ezüstérmesek a magyar lányok a röplabda Európa Ligában

A magyar női röplabda-válogatott 3-0-ra kikapott Bulgária csapatától, így ezüstérmet szerzett az arany Európa Liga budapesti négyes döntőjében.

2018. Június 16. 06:27, szombat | Sport

Rally: Folyamatosan szeretnénk gyorsulni!

A hétvégén itt van a Székesfehérvár Rally. Miskolcon ült autóban utoljára Kronome Ákos. Őt kérdezem a hétvégi verseny előtt.

2018. Június 15. 05:00, péntek | Sport

Szűcs István és a Keceli Autocross

Beszélgetés Istvánnal a hétvégi KecelRingi autocross verseny előtt. Pintér Kupa III. Forduló 2018.06.17. Kecelring