Hírek

2011. November 19. 07:22, szombat | Sport
Forrás: mno.hu/MTI

Győztek a kézis lányok

A magyar női kézilabda-válogatott két góllal nyert a házigazda román csapat ellen a szörényvári Kárpát Kupa pénteki, első fordulójában.

A hazaiak kezdték jobban a mérkőzést, az első félidőben rendre több, olykor négy góllal is vezettek. Görbicz Anitáék támadásban állták a versenyt a románokkal, védekezésben azonban nem, amit jól érzékeltetett, hogy harminc perc alatt húsz alkalommal is bevették a magyar kaput a vendéglátók.

A második félidőben fordult a kocka: a remekül irányító – a meccs hajrájában megsérült és vissza már nem térő –, összesen kilenc gólig jutott Görbicz, valamint az ellenállhatatlanul játszó, 15-ször (!) eredményes Tomori Zsuzsanna révén előbb beérte a román együttest a védekezésben is alaposan feljavult magyar gárda (27-27), majd a vezetést is átvette (27-28), a végén pedig kétgólosra növelve előnyét megérdemelten győzött 35-33-ra.

A végén fordított a Fradi, döntőbe jutott a Magyar Kupában

A már bajnok Ferencváros jutott másodikként a labdarúgó MOL Magyar Kupa fináléjába, mivel szerdán hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte a másodosztályban éllovas Nyíregyházát, Balmazújvárosban.

2024. Április 25. 08:02, csütörtök | Sport

Második helyen zárt Benyó Máté Nyirádon

A szezonnyitó máriapócsi győzelem után Nyirádon a második helyet szerezte meg a Korda Racing csapatában versenyző Benyó Máté, Kovács Sámuel a dobogó legfelső fokára állhatott.

2024. Április 24. 14:30, szerda | Sport

Veszélyben a feljutás, a Győr azonnali hatállyal menesztette Kuznyecov Szergejt

A labdarúgó Merkantil Bank Ligában harmadik helyen álló ETO FC Győr azonnali hatállyal szerződést bontott Kuznyecov Szergej vezetőedzővel.

2024. Április 24. 07:51, szerda | Sport

MOL Magyar Kupa - A Paks jutott elsőként a döntőbe

A bajnokságban harmadik helyezett Paksi FC jutott elsőként a labdarúgó MOL Magyar Kupa fináléjába, miután kedden hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte a vendég Kisvárdát.