Először ad otthont városunk triatlon Európa-kupának
2018. Augusztus 24. 08:02, péntek | Sport

2018 nyara már eddig is programokban gazdag mindennapokat ígért a sportokat szeretőknek Székesfehérváron.

Módosított útvonalon közlekednek a buszok a Sprint Triatlon és a Sport Nagyhét alatt
2018. Augusztus 21. 15:27, kedd | Helyi

Augusztus 22-én, szerdától augusztus 25-én, szombaton üzemzárásig a Sport Nagyhét és Sprint Triatlon Európa-kupa miatt több helyi járatos busz terelőútvonalon közlekedik.

HARMADIK LETT AZ EGYESÜLETI RANGLISTÁN ALBA TRIATLON SE
2017. November 23. 09:03, csütörtök | Sport

Az országos amatőr egyesületi ranglistán kilencvenhat szakosztály közül az előkelő harmadik helyet szerezte meg az Alba Triatlon SE.

Bicsák Bence világkupát nyert Tiszaújvárosban
2017. Július 24. 04:14, hétfő | Helyi

A tiszaújvárosi 19. MOL Petrolkémia Triatlon Nagyhét csúcspontján, a 21. ITU Triatlon Világkupa fináléján Bicsák Bence gondoskodott arról, hogy megszólalhasson a magyar Himnusz.

Halálos tragédia a budapesti Ironmanen
2016. Augusztus 01. 11:51, hétfő | Belföld

Egy külföldi induló meghalt a hétvégén Budapesten rendezett Ironman 70.3 elnevezésű nemzetközi triatlonversenyt követően.

2012. Május 25. 07:17, péntek | Sport

Zsanett arannyal kezdett

Az Uniqa Team Újbuda csapatával országos bajnoki címet szerzett a klub versenyében a triatlonos Horváth Zsanett.

2012. Május 08. 07:21, kedd | Sport

Nagy hajrá vár triatlonosainkra

Nem szerepeltek jól a magyar versenyzők a mexikói Huatulcóban hétvégén rendezett triatlon Világkupa-futamon, s így az olimpiai rangsorban jelenleg egyetlen férfi sincs kvótát érő helyen.

2012. Május 01. 14:15, kedd | Bulvár

Sári Évi: a fiúk szeretik, ha van mit fogni

Sári Évi együtt edz párjával, Kucsera Gáborral. Az olimpiára készülő fiatalember nem bánik kesztyűs kézzel a szerelmével, ha edzésről van szó, alaposan megizzasztja Évit.

2012. Április 28. 14:11, szombat | Sport

A defekt volt a legnagyobb ellenfél

Extrém időjárási körülmények között, óriási balszerencse miatt szorult ki a legjobb tízből az elsőéves junior Horváth Zsanett a triatlonozók Európa-bajnokságán az izraeli Eilatban.

2012. Április 14. 07:19, szombat | Sport

Szülinapi parti Dallasban

Sportolóit ünnepelte a Felix Promotion menedzseriroda.

2012. Február 28. 07:19, kedd | Sport

Zsanettnek ismét sikerült javítania

A hónap végével ismét eljött a Héraklész felmérő ideje, Horváth Zsanett, a Felix Promotion által támogatott triatlonista számára. Edzőjével megint egy merész időt tűztek ki célul.

2012. Február 13. 13:45, hétfő | Sport

Sikeresen mutatkozott be Armstrong

A hétszeres Tour de France-győztes amerikai Lance Armstrong második helyen végzett élete első profi triatlonversenyén, a Panamában rendezett „fél Ironman-viadalon”.