Hírek

2010. Szeptember 26. 16:06, vasárnap | Helyi
Forrás: széekesfehérvár.hu

31 ponttal nyert az Albacomp a Kaposvár ellen

Egészen a hetedik percig tudta tartani egy-két pontos előnyét a kaposvári alakulat. Egy labdaeladás viszont elég volt az Albának, hogy fordítani tudjanak. A vendégek védelme az utolsó percekben összezavarodott, a fehérváriak pedig sorra dob

második negyedre sikerült Dzunics mesternek egy kicsit „gatyába rázni" a védelmet, így tovább növelhette előnyét az Albacomp. A Kaposvár védekezésben továbbra sem találta az ellenszert, viszont a második negyedben már a pontszerzés is sokszor komoly nehézségeket okozott. 51-36 lett a félidei eredmény.

A második félidő különösebb izgalmakat már nem ígért, az Albacomp negyedről negyedre növelte előnyét és magabiztosan, 94-63-ra nyerte a mérkőzést.
Albacomp-Kaposvári KK 94-63 (24-17, 27-19, 21-13, 22-17)
Albacomp: Simon B. 7, Hanga 12/3, Crocker 6/3, Keller Á. 12, Jones 18. Csere: Antal -, Bódi 8/6, Hollis 24/3, Madár 2, Keller V. 1, Somogyfoki 4, Debrődy -.
Kaposvár: Kutasi 8/6, Wilson 6, Kováts 2, Soós 10/3, Cunningham 30/3. Csere: Fülöp 2, Kovács -, Medve 2, Bíró -, Fonai 3/3.

Ezek érdekelhetnek még

2024. Április 23. 07:25, kedd | Helyi

Nyáron adhatják át a Szent György Kórház új, 64 kórtermes épületét

Székesfehérváron zajlik az ország egyik legjelentősebb egészségügyi beruházása.

2024. Április 10. 09:33, szerda | Helyi

Hibaelhárítást végez a Fejérvíz a Ligetsoron, a környéken vízhiány várható

A munkavégzés idejére a helyszínen ivóvízszállító lajtos autót biztosítanak.

2024. Március 29. 09:12, péntek | Helyi

Nagypénteken Krisztus kereszthalálára emlékezik a keresztény világ

Nagypénteken Jézus kereszthalálára emlékeznek világszerte.

2024. Március 29. 09:04, péntek | Helyi

Online 280, papír alapon 340 forint április 1-től a nyugdíjas buszbérlet Fehérváron

Április elsejétől nagymértékben csökken a székesfehérvári helyi nyugdíjas bérlet ára.