Hírek
2019. Március 07. 07:12, csütörtök |
Sport
Forrás: mti
A fogadóirodáknál Mourinho a legesélyesebb a Real Madrid edzői posztjára

A fogadóirodák szerint minden bizonnyal edzőváltásra kerül sor a Real Madrid labdarúgócsapatánál, és visszatér a kispadra a portugál José Mourinho.
A madridiak elveszítették a legutóbbi négy hazai mérkőzésüket: a bajnokságban a Girona 2-1-re, a Barcelona 1-0-ra győzött az Estadio Santiago Bernabéuban, a Király Kupa elődöntőjének visszavágóján az ősi rivális katalánok 3-0-ra nyertek, majd a Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő keddi visszavágóján az Ajax 4-1-re győzött vendégként a spanyol fővárosban.
A nemzetközi fogadóirodák többsége szerint Santiago Solari vezetőedzőnek legkésőbb nyáron távoznia kell. A legnagyobb valószínűsége José Mourinho visszatérésének van, ez sehol nem éri el a kétszeres szorzót. A portugál tréner 2010 és 2013 között már irányította a Realt, amellyel a La Ligát, a Király Kupát és a spanyol Szuperkupát is egyszer nyerte meg.
A lehetséges utódok között tartják számon még Mauricio Pochettinót, a Tottenham Hotspur vezetőedzőjét, Joachim Löwöt, a német válogatott szövetségi kapitányát, Massimiliano Allegrit, a Juventus szakvezetőjét, valamint a jelenleg állás nélküli Arsene Wengert és Antonio Contét is.
A Real korábbi elnöke, Ramon Calderon szerda reggel a Sky Sports News-nak úgy nyilatkozott, valóban Mourinho visszatérésére van a legnagyobb esély, sőt a vezetők már fel is vették vele a kapcsolatot. A keddi esti BL-mérkőzés után a stadion környéke a portugál edző nevétől volt hangos, a szurkolók egy része ugyanis őt éltette, a visszatérését követelte.
Egy spanyol tévécsatorna megszólaltatta José Mourinhót, aki elmondta, rendkívül büszke arra, hogy az ő nevét énekelték, és a visszatéréséről pletykálnak, de tagadta, hogy felvette a kapcsolatot a vezetőkkel.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 01. 07:49, szerda | Sport
Magyar labdarúgó-válogatott - Balogh Botond újra a keretben
Balogh Botond ismét bekerült a magyar labdarúgó-válogatott keretébe, amely az októberben sorra kerülő, örmények és portugálok elleni világbajnoki selejtezőkre készül.
2025. Szeptember 30. 07:15, kedd | Sport
Bajnokok Ligája - Magyar válogatottak csatája Isztambulban
A Liverpool Kerkez Milossal és Szoboszlai Dominikkal a keretében utazik Isztambulba, ahol a Sallai Rolandot foglalkoztató Galatasaray ellen lép pályára a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszának második fordulójában.
2025. Szeptember 29. 07:29, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Vendégsiker a győri zöld-fehér rangadón
A címvédő Ferencváros 2-0-ra nyert az ETO FC Győr otthonában a labdarúgó Fizz Liga nyolcadik fordulójának vasárnap esti rangadóján, egyben zárómérkőzésén.
2025. Szeptember 26. 10:57, péntek | Sport
Kronome - Pásztor páros a Győr Ralin!
Telefonos interjú Ákossal a 3. WHB Győr Rally után.