Városlista
2025. május 16, péntek - Botond, Mózes

Hírek

2022. Április 23. 14:27, szombat | Sport
Forrás: Hajósi Miklós

A jó gumiválasztás lesz a nyerő!

A jó gumiválasztás lesz a nyerő!

Boldogkő rali vár Ákosra és a csapatára a hétvégén.

Villáminterjú Ákossal a verseny előtt.

3x3 gyors igazi ralipályákon. Melyik és miért fog nektek vajon tetszeni?

- A rakacai gyorsasági az, amelyik a legjobban tetszik. Egy ritmusos, kevesebb egyenest tartalmazó pálya, ez talán kedvez az autónknak is.

A Hernádvécse - Kányi elág a majd 20 kilométeres hosszával mennyire veheti ki az erőt belőletek?

- Kedveljük a hosszú gyorsaságikat, velünk nem lesz gond, a Skodának nem kedvez a nagy átlagsebesség, erőhátrányban vagyunk kissé.

Három szerviz kiállásotok lesz. Innen vágtok neki a gyorsoknak majd! Mit kívánsz a szervizes srácoknak?

- Kevesebb munkát, mint a Salgó rallyn és esőmentes napot.

A három különböző gyorsra mennyire is lesz nehéz gumizni abban a tudatban, hogy esőre áll az idő a verseny napján?

- Szerintünk nagyon. Az lesz a kulcs a jó eredményhez, ki talál bele a megfelelő gumiválasztásba. Reméljük, egyértelmű lesz az időjárás, az megkönnyítené mindenki dolgát.

Köszönjük a Partnereink és a Szervizcsapat segítségét most is: Mentes és Társai Kft., Kronome Zoltán, Vinkovits Béla, Valkai János, Petrás Zsolt, Kovács Zoli.

Fotó: Hajóka SportFotó
- Hajósi Miklós -

Címkék: autósport

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 16. 09:13, péntek | Sport

Férfi kézilabda Eb - Izland, Olaszország és Lengyelország a magyarok csoportjában

A magyar férfi kézilabda-válogatott Izlanddal, Olaszországgal és Lengyelországgal került azonos csoportba a januári Európa-bajnokság csütörtök esti sorsolásán.

2025. Május 16. 09:05, péntek | Sport

Jégkorong-vb - Mihalik András: lesz esélyünk a dánok ellen is

Mihalik András, a csehek elleni egyetlen magyar gól szerzője szerint a csütörtöki játékkal lesz esély pénteken a házigazda dánok ellen is a jégkorong-világbajnokság herningi csoportjában.

2025. Május 15. 07:13, csütörtök | Sport

Tour de Hongrie - Van Poppelé a győri sprint, Pelikán szökés után az összetett legjobb magyarja

A holland Danny van Poppel győzött a 46. Tour de Hongrie országúti kerékpáros körverseny szerdai nyitányán, az összetett legjobb magyarja pedig Pelikán János az első szakasz után.

2025. Május 15. 07:07, csütörtök | Sport

MOL Magyar Kupa - Drámai csatában megvédte címét a Paks

A Paks megvédte címét a labdarúgó MOL Magyar Kupában, mivel a szerdai fináléban 1-1-es döntetlen után tizenegyesekkel 4-3-ra legyőzte a tavaly is vesztes Ferencvárost.