Városlista
2025. május 19, hétfő - Ivó, Milán

Hírek

2020. Október 05. 10:50, hétfő | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti

A kormányt kérdezik a képviselők

A képviselők két órában tesznek fel azonnali kérdéseket a kormány tagjainak hétfőn az Országgyűlésben.

A parlament őszi ülésszakjának második ülése 13 órakor, napirend előtti felszólalásokkal kezdődik, interpellációk elhangzása a koronavírus-járványra tekintettel ezúttal sem várható.

A Ház kedden több nemzetközi szerződés kihirdetése mellett a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) idei költségvetését is módosíthatja.

Az ülése október 12-én, hétfőn ér véget, amikor a képviselők újra két órában fordulhatnak azonnali kérdésekkel a kabinethez.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 19. 07:26, hétfő | Belföld

Keddig lehet rendelkezni a civil szervezetek, vallási közösségek támogatásáról

tt az szja-bevallás és az 1+1 százalékos rendelkezések véghajrája, keddig lehet rendelkezni a civil szervezetek és a vallási közösségek támogatásáról - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) vasárnap az MTI-vel.

2025. Május 19. 07:24, hétfő | Belföld

Harcba hívta legfőbb híveit Orbán Viktor

Ma Ukrajna uniós tagsága a legnagyobb veszély - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke Budapesten, a BOK Csarnokban tartott Harcosok klubja - A kezdet elnevezésű rendezvényen.

2025. Május 18. 08:27, vasárnap | Belföld

Nagy István: május végén Magyarország kihirdetheti a mentességet a ragadós száj- és körömfájás ügyében

A ragadós száj- és körömfájás vírus utolsó kitörése óta nem észleltek új eseteket, a lappangási idő leghosszabb részén is \"túl vagyunk\".

2025. Május 18. 08:24, vasárnap | Belföld

Eddig fél millió ember küldte vissza a Voks lapokat

Átlépte a félmilliót a visszaküldött Voks 2025 szavazólapok száma - közölte a Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára szombaton a közösségi oldalára feltöltött videójában.