Hírek
2024. Június 12. 08:33, szerda |
Helyi
Forrás: szekesfehervar.hu
A labdarúgó EB idején éjfélig tarthatnak nyitva a belvárosi teraszok
Székesfehérvár Önkormányzata ezúton ad tájékoztatást arról, hogy a június 14-én kezdődő labdarúgó Európa-bajnokság
amely egy négyévente megrendezett, nagy érdeklődéssel övezett nemzetközi sportesemény – időtartama alatt az I. díjövezetben működő vendéglátóegységek kitelepülései legkésőbb 24 óráig (éjfélig) tarthatnak nyitva.
Kérjük az üzemeltetőket, hogy tartsák be a szabályozásban foglalt nyitvatartási időt, egyben köszönjük mindenki türelmét, megértését és az EB-t figyelemmel kísérőknek jó szurkolást kívánunk.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Március 04. 09:00, szerda | Belföld
Závecz Research: Tovább nőtt a Tisza Párt előnye
A biztos részvételt ígérő, pártot választó szavazók körében a Tisza Párt jelenleg 12 százalékpontos előnnyel vezet a Fidesz–KDNP előtt – derül ki a Závecz Research februári közvélemény-kutatásából.
2026. Március 04. 07:19, szerda | Külföld
Az EU arra kéri Ukrajnát, hadd ellenőrizzék, mi van a Barátság vezetékkel
Ukrajna egyre nagyobb nyomás alá kerül annak érdekében, hogy engedélyezze az Európai Uniónak a Magyarországra és Szlovákiába irányuló, megrongálódott Barátság kőolajvezeték helyszíni ellenőrzését – írja a Financial Times.
