Hírek
2019. December 07. 16:29, szombat |
Belföld
Forrás: mti
A mentők a fokozott balesetveszélyre figyelmeztetnek
A mentőket egyetlen nap alatt 3411 esethez riasztották, a fővárosban több mint ezer esetet láttak el, különösen az elesések miatti végtagtörések száma emelkedett
- közölte az Országos Mentőszolgálat szombati közleményében az MTI-vel.
Mint írták: az elmúlt 24 órában jelentősen megnőtt az elesésből származó sérülések száma és súlyos közlekedési balesetek, karambolok, gázolások is történtek. A jeges, csúszós lépcsők és utak nagy odafigyelést igényelnek a gyalogosan közlekedőktől, a rossz látási viszonyok pedig fokozott odafigyelésre intik a járművezetőket.
A sérülteket a fővárosban öt traumatológiai centrum látja el folyamatosan, fennakadás nélkül - olvasható Győrfi Pál közleményében.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 16. 08:34, vasárnap | Belföld
MÁV: december 14-től érvényes az új menetrend, egyes vonalakon bővülhetnek a szolgáltatások
2025. November 16. 08:31, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor nagyon megdicsérte saját kormányzását
A miniszterelnök szerint Magyarországon van az egyik legstabilabb és leghatékonyabb kormányzás Európában.
2025. November 15. 08:37, szombat | Belföld
Magyar Levente: a tervezett ütemben épül Magyarország tengeri kikötője Triesztben
2025. November 15. 08:36, szombat | Belföld
A nemzeti konzultáció kitöltését kéri a miniszterelnök
Most még időben vagyunk, elmondhatjuk a véleményünket a brüsszeli bürokraták és a magyar baloldal háborús gazdasági terveiről - véli Orbán Viktor.
