Városlista
2025. június 2, hétfő - Anita, Kármen

Hírek

2011. December 15. 13:02, csütörtök | Belföld
Forrás: STOP/One Média

A pornó az oka: Reitman filmje soha nem készült volna el

A pornó az oka: Reitman filmje soha nem készült volna el

Az Egek ura írója és rendezője elárulta, hogy a filmet egy kávézóban írta meg, mert otthon nem tudott dolgozni.

Jason Reitman író és rendező elmondta, az Egek urát egy kávézóban írta meg. A filmes képtelen volt az otthonából dolgozni, mert rajong a pornóért, a gyűjteménye pedig állandóan elvonta a figyelmét a munkáról.

A Juno rendezője elismerte, hogy mindig is nagyon nehezére esett a munkára koncentrálni a házában, mert amikor csak elunja magát, felnőtt filmeket kezd nézni. Éppen ezért egy helyi Starbucks kávézóba vonult át forgatókönyvet írni. Az Egek ura szinte teljesen ott készült, éppen ezért vissza is "költözött" a Palm Springs-i üzletbe, amikor egy új filmen dolgozott.

"Az Egek ura legnagyobb részét és a Labor Day-t is a Palm Springs-i Starbucks-ban írtam... Otthon ijesztő dolog dolgozni. Rengeteg dolog van, ami elvonja a figyelmed, túl nagy a csend, túl könnyű elvonulni pornót nézni. Itt viszont csak halk beszélgetés van, meg lágy zene és hatalmas kávéfőzők... És a legszebb dolog abban, hogy rendező vagy, hogy nem ismer meg senki." - mondta el Reitman.

Címkék: Egek ura, Jason Reitman

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 02. 06:00, hétfő | Belföld

Parajd - Segélyprogrammal támogatja az Ökumenikus Segélyszervezet a sóbánya dolgozóinak családjait

Célzott segélyprogrammal támogatja az Ökumenikus Segélyszervezet a víz alá került parajdi sóbánya dolgozóinak családjait, és a helyszínen egyeztet a helyi vezetőkkel - közölte a segélyszervezet az MTI-vel közleményben vasárnap.

2025. Június 02. 06:00, hétfő | Belföld

Nagy Márton: kiváló üzlet volt a reptér visszavásárlása

Kiváló üzlet volt a reptér visszavásárlása Magyarország számára! - írta Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter Facebook-oldalán vasárnap délelőtt.

2025. Június 01. 08:21, vasárnap | Belföld

Nemzetgazdasági Minisztérium: továbbra is befektetésre ajánlja Magyarországot a Moody’s

A Moody’s ismét megerősítette Magyarország államadósság-besorolását, és a többi hitelminősítőhöz hasonlóan továbbra is befektetésre ajánlja hazánkat -

2025. Június 01. 08:20, vasárnap | Belföld

Vágujhelyi Ferenc: rekordot döntött az eSZJA