Hírek
2021. Szeptember 29. 12:07, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
A régió legnagyobb kiberbiztonsági konferenciáját tartják Budapesten
A régió legnagyobb kiberbiztonsági konferenciáját tartják október 8-án Budapesten, a MoM Kulturális Központban - közölte Lobó-Szalóky Lázár, a rendezvény sajtófőnöke az MTI-vel.
A közleményben kiemelte, az idén tizennyolcadik alkalommal megtartandó HACKTIVITY eseményt személyesen is fel lehet majd keresni, de lehetőség lesz az előadásokat online követni a rendezvény hivatalos chat-szobájában.
A tájékoztatás szerint a korábbi évekhez hasonlóan a HACKTIVITY konferencián képviselteti magát a HackerSpace Budapest, a HackerSpace Szeged és a SecureITeam is, és a HackCenterben várják azokat az érdeklődőket, akik izgalmas feladatok, kihívások teljesítésével tesztelnék tudásukat, megoldást szeretnének kapni egy-egy problémára.
A rendezők több mint 1 millió forint értékben belépőjegyeket ajánlanak fel a hazai felsőoktatási intézmények tehetséges hallgatói és előadói számára. A jegyekhez az erre a célra létrehozott HACKADEMY partnerprogramhoz való csatlakozáson keresztül lehet hozzájutni - tájékoztatott Lobó-Szalóky Lázár.
További információ a #HACKTIVITY2021-ről a https://hacktivity.com weboldalon található.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 16. 08:34, vasárnap | Belföld
MÁV: december 14-től érvényes az új menetrend, egyes vonalakon bővülhetnek a szolgáltatások
2025. November 16. 08:31, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor nagyon megdicsérte saját kormányzását
A miniszterelnök szerint Magyarországon van az egyik legstabilabb és leghatékonyabb kormányzás Európában.
2025. November 15. 08:37, szombat | Belföld
Magyar Levente: a tervezett ütemben épül Magyarország tengeri kikötője Triesztben
2025. November 15. 08:36, szombat | Belföld
A nemzeti konzultáció kitöltését kéri a miniszterelnök
Most még időben vagyunk, elmondhatjuk a véleményünket a brüsszeli bürokraták és a magyar baloldal háborús gazdasági terveiről - véli Orbán Viktor.
