Hírek
2021. Szeptember 19. 07:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
A whiskyre specializálódott
A dombóvári rendőrök rövid időn belül elfogták azt a helyi férfit, aki két egymás utáni napon is lopott alkoholt ugyanabból az üzletből.
Az egyik helyi áruház biztonsági őre tett bejelentést 2021. szeptember 14-én egy dombóvári üzletből, hogy ismeretlen személy több alkalommal szeszes italokat lopott el a boltból, miután az áruvédelmi eszközt eltávolította az üvegekről. Az ügyben beszerzett bizonyítékok alapján egy férfi került a rendőrök látókörébe – közölte a rendőrség.
A 30 éves helyi lakosról megállapították, hogy két egymást követő napon is a ruhája alá rejtett el két-két palack italt, majd fizetés nélkül távozott az üzletből. Kihallgatása során az elkövető a lopásokat elismerte, elmondta, hogy idő közben az italokat ismeretlen személynek eladta.
A férfi ellen lopás vétség elkövetése miatt folytatják az eljárást a Dombóvári Rendőrkapitányságon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 11. 07:38, kedd | Belföld
5000 vállalkozás igényelte az első hónapban a fix 3 százalékos kkv hitelt
2025. November 11. 07:34, kedd | Belföld
Még vizsgálják a Bakonyi Erőműben történt baleset körülményeit
Még tart az ajkai erőműben szombaton történt baleset vizsgálata - tájékoztatta a Veolia Energia Magyarország Zrt. hétfőn az MTI-t.
