Városlista
2025. október 2, csütörtök - Petra

Hírek

2022. Június 13. 13:09, hétfő | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Agyonverte ismerősét, letartóztatták

Agyonverte ismerősét, letartóztatták

Holtan találtak egy férfit egy hajdúnánási ingatlanban. A nyomozók öt órán belül azonosították a feltételezett elkövetőt. Elrendelték a letartóztatását.

Még június 10-én hajnalban érkezett bejelentésre vonultak ki a rendőrök egy hajdúnánási házhoz, ahol egy holttestet találtak. Tekintettel az igazságügyi orvosszakértői véleményre, felmerült a gyanú, hogy a férfi halálát idegenkezűség okozta – közölte a rendőrség.

Kifejtve, hogy a bejelentéstől számított öt órán belül a rendőrök látókörébe került egy helyi lakos, akit kapcsolatba lehetett hozni a bűncselekmény elkövetésével. A nyomozók előállították, majd gyanúsítottként kihallgatták.

A gyanúsított italozást és vitát követően bántalmazta a 45 éves sértettet, aki életét vesztette. A hatóság a 33 éves férfit bűnügyi őrizetbe vette és előterjesztést tett letartóztatásának indítványozására, amit a Debreceni Járásbíróság június 12-én elrendelt.

Vele szemben a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya halált okozó testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 02. 07:06, csütörtök | Belföld

Hidvéghi Balázs: ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása

Ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása Budapesten, november elejére, közepére, országszerte mindenki megkapja őket - mondta Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára szerdán.

2025. Október 02. 07:05, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: Ukrajna felvétele ügyében nem lehet megkerülni Magyarországot

Magyarország megkerülésével, jogi trükközéssel nem lehet megnyitni Ukrajna európai uniós csatlakozási folyamatát

2025. Október 01. 07:46, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: a világ második legnagyobb LEGO-gyára jött létre Nyíregyházán

54 milliárd forintos beruházással a világ második legnagyobb LEGO-gyára jött létre mostanra Nyíregyházán, s ez a vállalat egyetlen olyan üzeme Európában, amelyben a termelés minden folyamata jelen van

2025. Október 01. 07:45, szerda | Belföld

Kövér László: Magyarország testvéri népként tekint a törökökre

Magyarország testvéri népként tekint a törökökre - hangsúlyozta Kövér László, az Országgyűlés elnöke a Maarif Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium megnyitó ünnepségén kedden Budapesten.