Városlista
2025. augusztus 21, csütörtök - Sámuel

Hírek

2019. Június 28. 05:03, péntek | Belföld
Forrás: mti

Átmeneti enyhülést hoz a hidegfront a hétvégére

Átmeneti enyhülést hoz a hidegfront a hétvégére

Sok napsütés várható az utolsó júniusi hétvégén, de átmeneti enyhülést hoz a hidegfront. Pénteken mindenhol 30 Celsius-fok alatt alakulnak a hőmérsékleti maximumok, de vasárnap néhol ismét 34 fokig melegszik a levegő

- derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-nek.

Pénteken alapvetően napos időre van kilátás, csapadék nem várható. Több helyen erős lesz a szél. A legalacsonyabb hőmérséklet többnyire 12-19 fok között alakul, de néhol ennél hűvösebb is lehet. A legmagasabb hőmérséklet 25-29 fok között alakul.

Szombaton is napsütéses lesz az időjárás, csapadék nem lesz. Az északkeleti megyékben lehet erős a szél. A minimumhőmérséklet 11-17, a maximumhőmérséklet 26-30 fok között várható.

Vasárnap is országszerte derült, száraz idő lesz. A leghidegebb órákban 11-17 fok lesz. Napközben 29-34 fokig melegszik a levegő - olvasható az előrejelzésben.

Címkék: hidegfront, lehűlés, meleg

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 20. 08:39, szerda | Belföld

Augusztus 20. - Felvonták a nemzeti lobogót az Országház előtt

Katonai tiszteletadás mellett, Sulyok Tamás köztársasági elnök jelenlétében felvonták Magyarország nemzeti lobogóját az augusztus 20-i állami ünnepen, szerda reggel a Parlament előtti Kossuth Lajos téren.

2025. Augusztus 19. 07:53, kedd | Belföld

Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre

Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre - közölte a közlekedési vállalat az MTI-vel hétfőn.

2025. Augusztus 19. 07:51, kedd | Belföld

Kapu Tibor: 45 év után újra megmutattuk a tehetségünket a világnak

Mi, magyarok az ország minden tájáról, különböző intézményekből, különböző hátterekkel és tapasztalattal, de egyező céllal és hivatástudattal elértük azt, hogy 45 év után újra megmutassuk a tehetségünket a világnak

2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld

Az államtitkár szerint az új lakáshitel árkorlátai megakadályozzák az ingatlanok drágulását

A fix 3 százalékos lakáshitel programjának árkorlátai meg fogják akadályozni az ingatlanok drágulását a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára szerint.