Városlista
2025. december 31, szerda - Szilveszter

Hírek

2017. December 16. 15:45, szombat | Sport
Forrás: feol.hu

Az AV19-nek mindenképp be kell gyűjteni a pontokat

Az AV19-nek mindenképp be kell gyűjteni a pontokat

Az EBEL 28. fordulójában a kötelező győzelem reményében korcsolyázik jégre a Fehérvár AV19 jégkorongcsapata.

A Bolzano ellen szombaton 17.45-kor kezdenek.

Kötelező a győzelem, egyrészt azért, mert szükség van a pontokra a felzárkózáshoz, másrészt a Bolzano a liga jelenlegi sereghajtója. Az olaszok ellen idén felemás a mérleg. Az első randevún 7-2-es zakót kapott a Volán Dél-Tirolban, majd a Raktár utcai légyotton a fehérváriak domináltak, s kerekedtek felül Hári János találatával (1-0).

A Fehérvár AV19 legutóbbi két mérkőzését megnyerte, s az új tréner, Hannu Järvenpää irányításával továbbra is arra törekednek, hogy pontokkal zárják az újabb kihívást. A Bolzano a tabella utolsó helyén áll, utóbbi hat mérkőzésén kétszer is kikapott a Linztől, valamint a Klagenfurttól, viszont a Villach alakulatát 2-1-re verték.

A kék-fehérek 34 ponttal állnak a tabella 10. helyén, éppen annyit gyűjtve, mint a Znojmo. A 36 pontos Graz a 8., de a 7. helyen álló Zagreb (37) is lőtávolon belül van.

feol.hu

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 27. 21:08, szombat | Sport

Ahol lehet ott meghúzom a kézit!

Juhász Csaba - Velezdi Eszter egy számukra már jól "belakott" Mitsubishi EVO X R4-el vágnak neki a Passman Szilveszter Mini Ralinak.

2025. December 23. 08:59, kedd | Sport

MLSZ: elindult a párbeszéd a szövetség és a szurkolók között

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) hétfőn jelezte, hogy megindult a párbeszéd a szövetség és a szurkolók között a korábban \"elmérgesedett viszony\" miatt.

2025. December 22. 10:10, hétfő | Sport

Labdarúgó NB I - A Puskás Akadémia legyőzésével őszi első a Győr

A Győr 2-0-ra legyőzte a vendég Puskás Akadémiát a labdarúgó Fizz Liga 18. fordulójának szombat esti rangadóján, így a tabella élén tölti a téli szünetet.

2025. December 20. 10:04, szombat | Sport

Premier League - Szoboszlai harmadszor a hónap legjobbja Liverpoolban

Szoboszlai Dominik lett november legjobb játékosa az angol labdarúgó-bajnokságban címvédő Liverpoolnál.