Városlista
2025. október 2, csütörtök - Petra

Hírek

2013. Július 02. 14:01, kedd | Sport
Forrás: MTI

Az M1 képernyőjén a Győr, a Honvéd és a Videoton selejtezői

Az M1 képernyőjén a Győr, a Honvéd és a Videoton selejtezői

A Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA) megszerezte a Győri ETO FC-Maccabi Tel-Aviv labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező közvetítési jogát, továbbá az Európa Ligában érdekelt Budapest Honvéd és Videoton csütörtöki meccse is élőben lesz látható az M1-en.

"A közmédiában cél, hogy minél több és színvonalasabb sportesemény közvetítési jogát megszerezzük, ám azok a sportjogok a legfontosabbak számunkra, amelyek magyar versenyzőkhöz, magyar csapatokhoz köthetők" - idézte az MTVA Sajtóirodájának keddi közleménye Riskó Gézát, az MTVA sportfőszerkesztőjét.
"Ahogy tavaly, idén is közvetítünk BL- és EL-selejtezőmeccseket. Először a Győr vezetésével sikerült megállapodnunk, a magyar bajnok Tel-Aviv elleni oda- és visszavágójának tévés közvetítésére. Reméljük, a Győr sokáig menetel a BL-selejtezőben, és így a mi együttműködésünk is hosszú távú lehet. Csütörtökön a Vidi és a Honvéd odavágóit is élőben adjuk" - tette hozzá a sportfőszerkesztő.
A Budapest Honvéd csütörtöki montenegrói vendégjátéka a Celik Niksic otthonában 17.30-tól lesz látható az M1-en, majd 20.30-tól következik a Videoton-Mladost Podgorica összecsapás. A Honvéd meccsét Menczer Tamás, míg a Videoton és szintén montenegrói riválisának selejtezőjét Knézy Jenő kommentálja.
Július 17-én, szerdán 20.15-től az M1 élőben közvetíti a Győri ETO-Maccabi Tel-Aviv BL-selejtezőt, majd a visszavágót is július 23-án, kedden 20.15 órától. Az első mérkőzésen Knézy Jenő, a másodikon pedig Menczer Tamás lesz a kommentátor.
A találkozókról a Kossuth Rádió is kiemelten tudósít, az összecsapások hajrái élőben lesznek hallhatóak.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 01. 07:49, szerda | Sport

Magyar labdarúgó-válogatott - Balogh Botond újra a keretben

Balogh Botond ismét bekerült a magyar labdarúgó-válogatott keretébe, amely az októberben sorra kerülő, örmények és portugálok elleni világbajnoki selejtezőkre készül.

2025. Szeptember 30. 07:15, kedd | Sport

Bajnokok Ligája - Magyar válogatottak csatája Isztambulban

A Liverpool Kerkez Milossal és Szoboszlai Dominikkal a keretében utazik Isztambulba, ahol a Sallai Rolandot foglalkoztató Galatasaray ellen lép pályára a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszának második fordulójában.

2025. Szeptember 29. 07:29, hétfő | Sport

Labdarúgó NB I - Vendégsiker a győri zöld-fehér rangadón

A címvédő Ferencváros 2-0-ra nyert az ETO FC Győr otthonában a labdarúgó Fizz Liga nyolcadik fordulójának vasárnap esti rangadóján, egyben zárómérkőzésén.