Hírek
2021. Szeptember 11. 13:06, szombat |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Balesetet okozott, ittas lehetett, és még körözték is
A szekszárdi rendőrök őrizetbe vették a 41 éves lajosmizsei férfit.
Egy román rendszámú személygépkocsi vezetője közlekedett 2021. szeptember 10-én az éjszakai órákban Bátaszéken a Budai utcában. A sofőr eddig ismeretlen okból áttért a bal oldali forgalmi sávba, és nekiütközött a szemből érkező teherautó bal oldalának. A balesetben nem sérült meg senki. Munkatársaink a sofőröket megszondáztatták, mely az autó vezetőjénél pozitív értéket mutatott. A 41 éves lajozsmizsei férfit ezért további mintavételre előállították, és a jogosítványát is elvették. Adatainak ellenőrzése során az egyenruhások megállapították, hogy őt az ország négy rendőrkapitányságán is körözik báncselekmények elkövetése miatt, ezért a szekszárdi rendőrök őrizetbe is vették - közölte a rendőrség.
A férfival szemben a Szekszárdi Rendőrkapitányságon büntetőeljárást indítottak ittas járművezetés vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.

Ezek érdekelhetnek még
2025. November 16. 08:34, vasárnap | Belföld
MÁV: december 14-től érvényes az új menetrend, egyes vonalakon bővülhetnek a szolgáltatások
2025. November 16. 08:31, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor nagyon megdicsérte saját kormányzását
A miniszterelnök szerint Magyarországon van az egyik legstabilabb és leghatékonyabb kormányzás Európában.
2025. November 15. 08:37, szombat | Belföld
Magyar Levente: a tervezett ütemben épül Magyarország tengeri kikötője Triesztben
2025. November 15. 08:36, szombat | Belföld
A nemzeti konzultáció kitöltését kéri a miniszterelnök
Most még időben vagyunk, elmondhatjuk a véleményünket a brüsszeli bürokraták és a magyar baloldal háborús gazdasági terveiről - véli Orbán Viktor.
