Hírek
2022. Szeptember 24. 06:00, szombat |
Belföld
Forrás: Katasztrófavédelem
Beszorult egy kutya feje a kerítésbe, a tűzoltók szabadították ki
Csütörtök délelőtt egy gázfogadó állomás kerítésébe szorult egy kiskutya feje a Tolna megyei Pusztahencsén, a Dózsa György utcában.
A paksi hivatásos tűzoltók szabadították ki a kerítés fogságából a láthatóan kétségbeesett állatot. A község jegyzője gondoskodott a kutyus további sorsáról. Már többen is jelentkeztek, hogy szívesen örökbe fogadnák.

Fotó: Paks HTP
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 01. 07:09, szerda | Belföld
Hőség - Meteorológia: megdőlt az országos és a fővárosi hőmérsékleti rekord is kedden
Megdőlt az országos és a fővárosi abszolút maximum-hőmérsékleti rekord is kedden az előzetes adatok szerint - közölte a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán.
2026. Július 01. 06:00, szerda | Belföld
Hőség - Magyar Péter: csak a legszükségesebb célokra használjuk a vezetékes ivóvizet!
Magyar Péter miniszterelnök kedd esti Facebook-üzenetében arra kért mindenkit, hogy a következő napokban csak a legszükségesebb célokra használja a vezetékes ivóvizet.
2026. Június 30. 14:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban
Alapvetően működik a vasúti közlekedés, és a buszközlekedés az országban, ugyanakkor zavarok, problémák ilyen hőmérsékleti viszonyok mellett, ilyen melegrekordok mellett sajnos vannak
2026. Június 30. 12:00, kedd | Belföld
Hankó Balázs: én és munkatársaim jóhiszeműen jártunk el a kulturális támogatások ügyében
Hankó Balázs fideszes képviselő, volt kulturális és innovációs miniszter szerint ő és munkatársai jóhiszeműen jártak el a kulturális támogatások ügyében. A politikus ezt hétfőn közölte az MTI-vel.
