Hírek
2019. Március 19. 12:12, kedd |
Belföld
Forrás: police.hu - illusztráció: pixabay
Bombával fenyegetőzött egy pocsaji férfi
Elfogták és őrizetbe vették a berettyóújfalui rendőrök hétfőn azt a pocsaji férfit, aki azt állította, hogy bombát helyezett el egy esztári intézményben.
A 112-es segélyhívó telefonszámra tett bejelentést egy férfi hétfőn 17 óra 30 perc körül arról, hogy egy esztári nevelési intézménybe bombát helyezett el. A rendőrök a helyszínre mentek, kiürítették az épületet és bombakutató kutya segítségével átkutatták azt, azonban robbanóanyagot nem találtak – közölte a police.hu oldalon a rendőrség.
A nyomozók később azonosították a telefonálót, akit elfogtak és előállítottak a rendőrkapitányságra. A rendőrök közveszéllyel fenyegetés bűntett elkövetésének megalapozott gyanújával kihallgatták a pocsaji lakost, aki beismerő vallomást tett.
A Berettyóújfalui Rendőrkapitányság a 31 éves gyanúsítottal szemben őrizetbe vétele mellett folytatja az eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 16. 15:00, szombat | Belföld
Agrárszektor.hu - Bóna Szabolcs: el kell fogadni, hogy nagy változásokra van szükség
Adatvezérelt élelmiszertermelést, a tudásra és a fogyasztói igényekre jobban alapozó, és mindenekelőtt együttműködő agráriumot szeretne látni az új agrár- és élelmiszergazdasági miniszter
2026. Május 16. 14:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: Orbán Viktor nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök péntek este a Facebook-oldalán.
