Városlista
2025. október 2, csütörtök - Petra

Hírek

2022. Január 15. 09:01, szombat | Belföld
Forrás: mti

Büntetőfékezés okozott több kilométeres torlódást az M7-esen - VIDEÓ

Büntetőfékezés okozott több kilométeres torlódást az M7-esen - VIDEÓ

Büntetőfékezés miatt történt baleset és emiatt alakult ki több kilométeres torlódás péntek délután az M7-es autópályán Tárnoknál - tájékoztatta a Magyar Közút Nonprofit Zrt. az MTI-t.

A rendőrség azt közölte: közúti veszélyeztetés miatt indítanak eljárást.

A közútkezelő közleménye szerint az M7-es autópálya Letenye felé vezető oldalán, a 23-as kilométernél ütközött össze két autó. A baleseti helyszínelés csaknem 3 órán át tartott.

Mintegy 10 kilométeresvolt a kocsisor - emelték ki.

A büntetőfékező jármű sofőrje elhagyta a helyszínt - írták.

Emlékeztettek, hogy szerdán tettek közzé Instagram-oldalukon egy néhány nappal korábbi büntetőfékezésről készült felvételt az M1-M7 közös bevezető szakaszán. Abból a videóból is jól látszik, mennyire balesetveszélyesek ezek a helyzetek.



A Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) sajtóügyelete az MTI megkeresésére azt közölte: a balesetben senki sem sérült meg.

Később a BRFK is megerősítette, hogy a gyanú szerint valóban büntetőfékezés történt és a fékező elhagyta a helyszínt.

A rendőrség közúti veszélyeztetés miatt indít eljárást - közölték.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 02. 07:06, csütörtök | Belföld

Hidvéghi Balázs: ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása

Ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása Budapesten, november elejére, közepére, országszerte mindenki megkapja őket - mondta Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára szerdán.

2025. Október 02. 07:05, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: Ukrajna felvétele ügyében nem lehet megkerülni Magyarországot

Magyarország megkerülésével, jogi trükközéssel nem lehet megnyitni Ukrajna európai uniós csatlakozási folyamatát

2025. Október 01. 07:46, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: a világ második legnagyobb LEGO-gyára jött létre Nyíregyházán

54 milliárd forintos beruházással a világ második legnagyobb LEGO-gyára jött létre mostanra Nyíregyházán, s ez a vállalat egyetlen olyan üzeme Európában, amelyben a termelés minden folyamata jelen van

2025. Október 01. 07:45, szerda | Belföld

Kövér László: Magyarország testvéri népként tekint a törökökre

Magyarország testvéri népként tekint a törökökre - hangsúlyozta Kövér László, az Országgyűlés elnöke a Maarif Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium megnyitó ünnepségén kedden Budapesten.