Hírek
2012. Január 09. 13:40, hétfő |
Sport
Forrás: Felix Promotion
Döntőig jutott Babos Timi

Idei első versenyén a döntőig jutott Timi, aki hamarosan már az Ausztrál Open selejtezőjében bizonyíthatja tudását. Timi ellenfele a döntőben a világranglista 87. helyén álló Kimiko Date-Krumm volt, aki 63 63-ra nyert.
"Timi ma nem hozta a tudásának megfelelő játékot, nagyon megilletődötten játszott, de azt hiszem, hogy ezzel is elégedettek lehetünk, hiszen a döntőig nagyon jól játszott. Sok WTA pontot is tudtunk szerezni, amivel előrébb lépünk a világranglistán, de most már minden figyelmünket az Ausztrál Openre fordítjuk." - mondta Babos Csaba.
Forrás: www.babostimea.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 02. 07:04, csütörtök | Sport
Európa-liga - Keane: a Plzen elleni második félidős játékra lesz szükségünk Genkben
2025. Október 01. 07:49, szerda | Sport
Magyar labdarúgó-válogatott - Balogh Botond újra a keretben
Balogh Botond ismét bekerült a magyar labdarúgó-válogatott keretébe, amely az októberben sorra kerülő, örmények és portugálok elleni világbajnoki selejtezőkre készül.
2025. Szeptember 30. 07:15, kedd | Sport
Bajnokok Ligája - Magyar válogatottak csatája Isztambulban
A Liverpool Kerkez Milossal és Szoboszlai Dominikkal a keretében utazik Isztambulba, ahol a Sallai Rolandot foglalkoztató Galatasaray ellen lép pályára a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszának második fordulójában.
2025. Szeptember 29. 07:29, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Vendégsiker a győri zöld-fehér rangadón
A címvédő Ferencváros 2-0-ra nyert az ETO FC Győr otthonában a labdarúgó Fizz Liga nyolcadik fordulójának vasárnap esti rangadóján, egyben zárómérkőzésén.