Hírek
2011. Július 27. 14:37, szerda |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Egymilliót érnek a csuklyás támadók
A rendőrség egymillió forint nyomravezetői díjat tűzött ki arra a két csuklyás férfira, akik július 22-én kora este vertek össze egy idős férfit Oroszlányban - értesült a HavariaPress.
Hazafelé sétált egy idős férfi július 22-én kora este, Oroszlányban. Amikor belépett háza kapuján, két csuklyás férfi támadt rá, és brutálisan összeverték. A segélykiáltásokat a szomszédok hallották meg, akik elriasztották a két támadót. A 79 éves férfit életveszélyes sérülésekkel szállították kórházba.
A rendőrség egymillió forint nyomravezetői díjat tűzött ki a két csuklyás férfira. Egyikük 180-190 centiméter magas, erős, izmos testalkatú, 20-40 év közötti, gyors mozgású, atletikus, társa körülbelül 170 centiméter magas, szintén sportos felépítésű. (pr)
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 31. 07:33, szerda | Kék hírek
A NAV nevével visszaélve támadnak adathalász csalók
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) nevével visszaélve támadnak az adathalászatra specializálódott csalók, akik adó-visszatérítés lehetőségével kecsegtetik áldozataikat - közölte az adhatóság kedden az MTI-vel.
2025. December 21. 10:03, vasárnap | Kék hírek
Újabb gyanúsított a Szőlő utcai ügyben
Rendész bántalmazott a napokban egy fiatalkorú fogvatartottat a Budapesti Javítóintézetben, ezzel az úgynevezett Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma kilencre emelkedett a Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészségen
2025. December 19. 07:31, péntek | Kék hírek
Ügyészség: nyolcra emelkedett a Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma
A Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészség további bűncselekményeket rótt a volt igazgató terhére, és egy újabb őrizetbe vett gyanúsított letartóztatását indítványozta - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön az
2025. December 16. 07:07, kedd | Kék hírek
Holtan találták Rob Reiner színész-rendezőt és feleségét, Michele Reinert Los Angeles-i otthonukban
Holtan találták Rob Reiner színész-rendezőt és feleségét, Michele Reinert Los Angeles-i otthonukban vasárnap, a rendőrség szerint gyilkosság áldozatává váltak.
