Hírek
2019. Július 26. 08:02, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Egyre többen fogadnak esküvőszervezőt
Egyre többen fogadnak esküvőszervezőt, de még mindig nagyobb arányban szervezik a párok maguknak ezt az eseményt - közölte Déri Annamária esküvőszervező pénteken az M1 csatornán.
Azt mondta, az esküvő szervezését legalább egy évvel az időpont előtt kell elkezdeni, így kevesebb kompromisszumot kell kötni.
Először a helyszínt kell kiválasztani, utána az anyakönyvvezetőt és a papot, majd a többi szolgáltatót - tette hozzá.
Beszélt arról is, hogy a trendek minden évben változnak, de fontos, hogy az esküvő a párról szóljon, ezért szerinte felesleges rájuk erőltetni a trendeket, ha azok nem egyeznek az elképzeléseikkel.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 03. 13:00, hétfő | Belföld
Paks/Hőség - Zuhanyzókat biztosít a paksi önkormányzat az atomerőmű leállítása miatt melegvíz nélkül maradó paksiaknak
Zuhanyzókonténerek telepítésével, közintézmények megnyitásával segíti az atomerőmű leállítása miatt melegvíz nélkül maradó paksiakat az önkormányzat - tájékoztatta a Duna-parti város polgármestere vasárnap az MTI-t.
2026. Augusztus 03. 10:00, hétfő | Belföld
Hőség - Gajdos László: 10-20 településen problémás a vízellátás
Jelenleg az egész országban biztosított az ivóvízszolgáltatás, 10-20 településen lehetnek problémák, de azokat folyamatosan kezelik - közölte az élő környezetért felelős miniszter vasárnap Facebook-oldalán.
2026. Augusztus 03. 09:04, hétfő | Belföld
Megnyílt az AMKA 33. országos nyári–őszi kiállítása Gödöllőn
Megnyílt A Magyar Kézművességért Alapítvány (AMKA) 33. országos nyári–őszi kiállítása a gödöllői Művészetek Házában.
