Hírek
2021. Szeptember 02. 06:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Elfogták a férfit, aki a Dunába vezette a lopott autót
Elfogták és őrizetbe vették a rendőrök azt a 24 éves férfit, aki a Dunába vezette az általa lopott autót - közölte az MTI-vel a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense szerdán.
Király-Kollár Ramóna elmondta: a tereskei férfi vasárnapra virradó éjjel lopott el egy személygépkocsit.
A járőrök felfigyeltek az autóra, és Vácig követték, ahol a férfi a Dunába vezette a járművet, majd elmenekült.
A gyanúsítottat kedden fogták el, kihallgatták és őrizetbe vették. Lopás bűntette és eltiltás hatálya alatti járművezetés vétsége miatt folytatnak ellene eljárást, a napokban indítványozzák letartóztatását - közölte a sajtóreferens.
Az autót vasárnap a váci hivatásos és a nagymarosi önkéntes tűzoltók vontatták ki a vízből.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 16. 09:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: a MÁV helyzetének áttekintésétől függ a menedzsment jövője
Vitézy Dávid a MÁV helyzetének áttekintéséttől teszi függővé a döntést, hogy szükséges-e strukturális változás az állami vasúttársaság menedzsmentjében.
2026. Május 16. 06:21, szombat | Belföld
Magyar Péter: hétvégente látogatható lesz a Karmelita kolostor, és ezen a hétvégén a korábbi Miniszterelnöki Kabinetiroda épülete is
2026. Május 15. 13:00, péntek | Belföld
Rogán Antal: minden törvényesen történt
\"Én egészen nyugodt vagyok, minden törvényesen történt\" - nyilatkozta a Telexnek és a 444-nek Rogán Antal a korábbi Miniszterelnöki Kabinetiroda egykori minisztere a minisztériumi átadás-átvétel után csütörtökön.
