Hírek
2018. December 04. 17:16, kedd |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Eltűnt egy tizenhat éves fehérvári lány

A székesfehérvári rendőrök a lakosság segítségét kérik.
A Székesfehérvári Rendőrkapitányság 07010-157/158/2018. körözési számon folytat eljárást Zólyomi Viktória Nikolett eltűnése ügyében.
A 16 éves lány 2018. november 24-én székesfehérvári lakhelyéről ismeretlen helyre távozott, tartózkodási helye azóta ismeretlen.
A fiatal körülbelül 154 centiméter magas, erős testalkatú, barna hajú és kék szemű. Eltűnésekor szürke pulóvert és fekete nadrágot viselt.
A Székesfehérvári Rendőrkapitányság munkatársai kérik, hogy aki a fotón látható Zólyomi Viktória Nikolett jelenlegi tartózkodási helyére vonatkozóan információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen a rendőrkapitányságon, vagy hívja a 06-22/541-600-as telefonszámot, illetve tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80/555-111-es „Telefontanú” zöldszámán, a 107, vagy a 112 központi telefonszámok valamelyikén.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 07. 07:58, csütörtök | Kék hírek
Őrizetbe vették a miniszterelnök megöletését tervező férfit
2025. Augusztus 05. 07:42, kedd | Kék hírek
Letartóztatta a hozzátartozóit megkéselő gönyűi fiút a bíróság
2025. Augusztus 05. 07:32, kedd | Kék hírek
Egyhetes ellenőrzési akciót indít a rendőrség
Nagyszabású, az egész országra kiterjedő rendőri akció vette kezdetét, ami egészen a hét végéig, augusztus 10-ig tart majd. Ennek keretében a rendőrség elsősorban a gyorshajtásokat ellenőrzi majd.
2025. Augusztus 04. 07:55, hétfő | Kék hírek
Életveszélyt okozó késelés miatt vettek őrizetbe egy izraeli férfit az Ozora Fesztiválon
Életveszélyt okozó késelés miatt vettek őrizetbe egy izraeli férfit az Ozora Fesztiválon - tudatta a rendőrség vasárnap a honlapján.