Városlista
2025. november 16, vasárnap - Ödön

Hírek

2017. December 29. 07:24, péntek | Belföld
Forrás: mti

Emelkedett a benzin ára

Emelkedett a benzin ára

Emelte bruttó 2 forinttal a benzin literenkénti nagykereskedelmi árát pénteken a Mol Nyrt., a gázolaj ára nem változott.

Az emeléssel a benzin átlagára 358 forintra nőtt, a gázolajé 369 forint maradt.

A benzin ára legutóbb november 24-én változott, 2 forintos csökkenéssel mérséklődött 356 forintra, a gázolajé december 15-én emelkedett 2 forinttal, 369 forintra.

Az autósok 50 forintos különbséget is tapasztalhatnak a töltőállomások árai között.

A benzinár 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 16. 08:31, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor nagyon megdicsérte saját kormányzását

A miniszterelnök szerint Magyarországon van az egyik legstabilabb és leghatékonyabb kormányzás Európában.

2025. November 15. 08:36, szombat | Belföld

A nemzeti konzultáció kitöltését kéri a miniszterelnök

Most még időben vagyunk, elmondhatjuk a véleményünket a brüsszeli bürokraták és a magyar baloldal háborús gazdasági terveiről - véli Orbán Viktor.