Hírek
2022. Július 29. 13:14, péntek |
Helyi
Forrás: szekesfehervar.hu
Folytatódik a körforgalom kialakítása a Sárkeresztúri út mellett
Következő üteméhez érkezik a Sárkeresztúri úton a körforgalmú csomópont kialakítása: pénteken délutántól az eddig lezárt félpályára terelik át a forgalmat,
és megkezdik a csomópont másik felének kialakítását, a déli összekötő út építéséhez kapcsolódóan. A közlekedést továbbra is jelzőlámpa irányítja.
Július 29-én, pénteken délutántól változik a forgalmi rend a Sárkeresztúri úton: az eddigi félpályás zárást ’átfordítják’ a kivitelezők, és a forgalmat a körforgalom félig elkészült körére terelik át. Ezzel a következő üteméhez érkezik a déli összekötő úthoz kapcsolódó csomópont kiépítése. A beruházás ezen üteme várhatóan augusztus 19-ig fejeződik be.
A forgalmat továbbra is jelzőlámpa irányítja, ami a nagy forgalom és a balesetek elkerülése miatt állandó üzemben, 0-24 órában fog működni, a napszak forgalmához igazodó programmal. A gyalogosok és kerékpárosok közlekedése a lakóházak oldalán biztosított. A Fejérvíz Zrt. telephelyének elérése ez idő alatt csak déli irányból (az Auchan-körforgalom felől) lehetséges.
Kérik a gépjárművezetőket, hogy a kihelyezett jelzéseknek megfelelően, körültekintően közlekedjenek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2025. December 31. 07:35, szerda | Életmód
Különleges meteorraj érkezik január első napjaiban
Január első napjaiban érkezik a Quadrantidák meteorraj, továbbá egy látványos négyes együttállás is megfigyelhető lesz az éjszakai égbolton - közölte a Svábhegyi Csillagvizsgáló hétfőn az MTI-vel.
2025. December 31. 07:34, szerda | Életmód
Lavina sodort el egy magyar házaspárt Dél-Tirolban, a férj meghalt
Lavina sodort el hétfőn egy magyar házaspárt az olaszországi Trentino-Alto Adige (Dél-Tirol) megye Aurina-völgyében, a férj meghalt, felesége viszont sértetlen maradt
2025. December 31. 07:33, szerda | Kék hírek
A NAV nevével visszaélve támadnak adathalász csalók
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) nevével visszaélve támadnak az adathalászatra specializálódott csalók, akik adó-visszatérítés lehetőségével kecsegtetik áldozataikat - közölte az adhatóság kedden az MTI-vel.
