Hírek
2019. Március 02. 17:03, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Gyanúsított lett az öreglaki ház kertjében eltemetett nő lánya
Segítségnyújtás elmulasztásának bűntettével gyanúsította meg a rendőrség annak az idős nőnek a lányát, akinek elhantolt holttestét pénteken találták meg Öreglakon, egy ház kertjében
- tájékoztatott a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján szombaton.
Azt írták: az 59 éves gyanúsított és az általa gondozott 80 éves édesanyja nehéz körülmények között élt. Miután az idős nő 2017 végén betegségben elhunyt, a lánya a kertben temette el.
A rendőrség pénteken kapott bejelentést az öreglaki ház kertjében található sírról. A holttestet egy temetkezési vállalat munkatársai hantolták ki.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 19:00, péntek | Belföld
Budapestre utazik az egyenlőségért felelős EU-biztos, részt vesz a Pride-felvonuláson is
Budapestre utazik pénteken Hadja Lahbib, az Európai Bizottság egyenlőségért felelős biztosa
2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld
V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él
\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -
2026. Június 26. 06:24, péntek | Belföld
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor felbocsátásának első évfordulóján
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósa felbocsátásának első évfordulóján, csütörtökön a budapesti Millenáris parkban.
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
