Hírek
2021. Augusztus 04. 13:01, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Gyerekekről készült pornográf felvételeket terjesztett
Tizennyolc évesnél fiatalabbakról készült szexuális tartalmú fényképeket és videókat tartott és osztott meg az interneten egy makói férfi, vádat emeltek ellene
- tájékoztatta Csongrád-Csanád Megyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t Szanka Ferenc közölte: a férfit 18. életévét be nem töltött személyekről pornográf felvétel átadásával és hozzáférhetővé tételével, valamint pornográf felvétel tartásával elkövetett gyermekpornográfia bűntettével vádolják.
A férfi 2018 novemberében az egyik közösségi oldal levelezőrendszerén egy ismeretlen felhasználóval megosztott négy videót, amelyen 18 év alattiak végeznek szexuális cselekményeket.
A makói rendőrök 2019 novemberében lefoglalták a vádlott telefonját, amelyen hasonló jellegű fotók voltak. A férfi internetes hozzáférései, közösségi oldalai és alkalmazásai átvizsgálásakor pedig nagy mennyiségben találtak gyermekekről készült pornográf felvételt és videót.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 16. 08:34, vasárnap | Belföld
MÁV: december 14-től érvényes az új menetrend, egyes vonalakon bővülhetnek a szolgáltatások
2025. November 16. 08:31, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor nagyon megdicsérte saját kormányzását
A miniszterelnök szerint Magyarországon van az egyik legstabilabb és leghatékonyabb kormányzás Európában.
2025. November 15. 08:37, szombat | Belföld
Magyar Levente: a tervezett ütemben épül Magyarország tengeri kikötője Triesztben
2025. November 15. 08:36, szombat | Belföld
A nemzeti konzultáció kitöltését kéri a miniszterelnök
Most még időben vagyunk, elmondhatjuk a véleményünket a brüsszeli bürokraták és a magyar baloldal háborús gazdasági terveiről - véli Orbán Viktor.
