Hírek
2011. December 21. 06:03, szerda |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Győzött a válogatott
A magyar férfi kézilabda-válogatott négy góllal legyőzte a házigazda szlovákokat a Karácsony Kupa keddi nyitófordulójában.
Mocsai Lajos szövetségi kapitány együttese, amely a januári Európa-bajnokságra, illetve az áprilisi olimpiai selejtezőre készül, 29-25-re nyerte az érsekújvári meccset.
Eredmények:
Magyarország–Szlovákia 29-25 (16-13);
Lengyelország–Csehország 33-32 (11-17).
A további program:
szerda (Nagyszombat): Magyarország–Csehország 16 óra, Szlovákia–Lengyelország 18:30 óra;
csütörtök (Galgóc): Magyarország–Lengyelország 16 óra, Szlovákia–Csehország 18:30 ó.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 16. 08:32, vasárnap | Sport
Magyar-ír - Caoimhín Kelleher: óriási meccs lesz
Mindkét csapaton hatalmas lesz a nyomás, ezért óriási mérkőzésre számít vasárnap a magyarok ellen Caoimhín Kelleher, az ír labdarúgó-válogatott kapusa a két együttes világbajnoki selejtezőjén, a sorozat zárófordulójában.
2025. November 16. 08:30, vasárnap | Sport
Magyar-ír - Rossi: ez az egyik legmeghatározóbb és legfontosabb meccs lesz
Marco Rossi szövetségi kapitány szerint a több mint hét éve tartó regnálása során vasárnap az írek elleni világbajnoki selejtezőmérkőzés lesz az egyik legmeghatározóbb és legfontosabb a magyar labdarúgó-válogatott számára.
2025. November 15. 08:44, szombat | Sport
Vb-selejtezők - Az ír kapitány szerint van esélyük a győzelemre Budapesten
2025. November 14. 10:04, péntek | Sport
Juhász Csaba: Kategóriagyőzelem a TippmixPRO Zemplén ralin!
Élménybeszámoló Juhász Csabitól a kalandos raliról…
