Hírek
2020. Február 03. 09:31, hétfő |
Sport
Forrás: szekesfehervar.hu
Hajrágóllal tudott nyerni Újpesten a MOL Fehérvár

A második tavaszi fordulóban az Újpest vendége volt a MOL Fehérvár. Nem túl mozgalmas első félidő után a másodikban kapufát lőtt,
majd a végén Petrjak találatával a győzelmet is megszerezte Joan Carrillo csapata, amely így tovább üldözi a listavezető Ferencvárost.
Bekerült a Vidi kezdőjébe Lyes Houri, a télen igazolt francia középpályás a Honvéd ellen megsrülő Petrjak helyén kezdett. De sem ő, sem más nem tudott igazán veszélyes helyzetet kialakítani az első félidőben, bár egy alkalommal Muszliunak nagyot kellett mentenie a fehérvári kapu előtt. Houri aztán a második játékrészben kis híján hőssé vált, mert remek szabadrúgását csak bravúrral és a léc segítségével védte Banai. A kipattanót Stopira megint a lécre fejelte...
Az Újpest hosszú idő után játszott először saját stadionjában, de az ultrák nem voltak ott, mert bojkottot hirdettek. A legveszélyesebb lehetősége a liláknak is szabadrúgásból volt, Zsótér löketét ütötte fölé Kovácsik. A 84. perc hozta meg a Vidi vezető gólját: Kovács indul meg, labdáját Hodzic tolta Petrjak elé, és a csereként beálló támadó szép lövéssel vette be a bal alsó sarkot. A MOL Fehérvár visszavágott a tavaszi hazai vereségért és nem került további hátrányba a Kisvárdán győztes Ferencváros mögött a fordulóban.
Újpest - MOL Fehérvár 0-1 (0-0)
MOL Fehérvár: Kovácsik - Fiola, Juhász, Muszliu, Stopira - Pátkai, Elek (Bamgboye) - Houri, Kovács, Milanov (Petrjak) - Futács (Hodzic).
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 16. 07:15, hétfő | Sport
Kanadai Nagydíj - Russell rajt-cél győzelmet aratott Montréalban
George Russell, a Mercedes brit versenyzője nyerte a Forma-1-es Kanadai Nagydíjat vasárnap Montréalban, míg a negyedikként záró Oscar Piastri, a McLaren ausztrál pilótája növelte az előnyét az összetett élén.
2025. Június 14. 09:05, szombat | Sport
Szoboszlai Dominik: az angol bajnoki cím csak egy lépcsőfok az életemben
A magyar labdarúgó-válogatott csapatkapitánya, Szoboszlai Dominik csak egy lépcsőfoknak tartja az életében, hogy első magyar játékosként bajnok lett a Premier League-ben a Liverpoollal.
2025. Június 13. 06:38, péntek | Sport
A Chelsea új idegenbeli mezét az Aranycsapat inspirálta
Az angol labdarúgó bajnokságban, a Premier League-ben szereplő Chelsea csütörtökön mutatta be új idegenbeli mezét, amelyet a legendás Aranycsapat szerelése ihletett.
2025. Június 12. 07:33, csütörtök | Sport
Győri-Lukács Viktória a szezon csapatában az EHF-nél
A Bajnokok Ligája-címvédő Győri Audi ETO KC-t erősítő Győri-Lukács Viktória lett a női kézilabdaszezon legjobb jobbszélsője az európai szövetség (EHF) szavazásán.