Hírek
2018. December 09. 12:51, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Hárman szenvedtek szén-monoxid-mérgezést Kozármislenyben
Három embert szállítottak kórházba szén-monoxid-mérgezés gyanújával egy kozármislenyi lakásból szombat este - közölte az MTI-vel az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF).
A közlemény szerint a Viola utcai négylakásos sorház egyik lakásában három lakó lett rosszul. A kiérkező tűzoltók és a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat munkatársai rendkívül magas szén-monoxid-koncentrációt mértek a lakásban. A gázkazánt elzárták, a gázszolgáltató szakembereinek értesítését kérték.
A mentők ellátták az érintett lakókat, majd kórházba szállították őket.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 31. 07:33, szerda | Belföld
MÁV: több járművet állítanak forgalomba az év végi, újévi időszakban bizonyos vonalakon
2025. December 31. 07:32, szerda | Belföld
Sulyok Tamás Kapu Tiborral együtt köszönti az újévet a közmédia csatornáin
Sulyok Tamás köztársasági elnök Kapu Tibor kutatóűrhajóssal együtt köszönti az új évet a közmédia csatornáin szerda éjfél után.
2025. December 30. 09:50, kedd | Belföld
Orbán Viktor évnyitó nemzetközi sajtótájékoztatót tart január 5-én
Orbán Viktor évnyitó nemzetközi sajtótájékoztatót tart január 5-én 11 órakor. A hírt a kormányfő a Facebook oldalán tette közzé hétfőn.
