Hírek
2023. Január 24. 13:57, kedd |
Helyi
Forrás: szekesfehervar.hu
Hátrányos helyzetű iskolásokat karolnak fel a Csatangoló Gyerekklubban
Hátrányos helyzetű általános iskolás korú gyermekeket segítenek abban, hogy kulturált keretek között tölthessék el szabadidejüket a Gárdonyi Géza Művelődési Házban működő Csatangoló Gyerekklubban.
A legutóbbi alkalmon a gyerekek a Székesfehérvári Művészek Társaságának tagja, Mosberger Róbert képzőművész és Manner Zsuzsa (Tücsök Művek Kulturális Egyesület) segítségével elkészíthették saját portréjukat, camera obscura analóg fotó technikával.

A Csatangoló Gyermekklub célja, hogy kulturált keretek között tölthessék el szabadidejüket a hátrányos helyzetű általános iskolások. A Csatangoló Gyerekklub megvalósulását Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzatának Társadalmi Felelősségvállalási Alap támogatja.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Január 02. 18:29, péntek | Sport
Juhász Csabi: Szerintem a nézőknek is tetszett, amit láttak!
Az idei évben sem maradt ki Csabi és Eszti számára a Szilveszter Rallye!
2026. Január 02. 10:14, péntek | Belföld
Változékony idő várható az új év első hétvégéjén
2026. Január 02. 10:13, péntek | Külföld
Hszi Csin-ping: folytatni kell Kína csodájának új fejezetét
Folytatni kell Kína csodájának új fejezetét, 2026 a 15. ötéves terv nyitó éve lesz - mondta Hszi Csin-ping, a Kínai Népköztársaság elnöke a közmédiában csütörtökön sugárzott beszédében.
