Hírek
2018. Május 14. 14:59, hétfő |
Helyi
Forrás: szekesfehervar.hu
Járdafelújítások az író utcákban - kezdődik a Géza utca felújítása is
A Géza utcában a Zsolt utca (Papagáj telep) és a Gorkij utca között hamarosan befejeződik az új aszfaltos járda építése és a Pálóczi Horváth Ádám utcában is két-három hét múlva végeznek
az új járda építésével. Mindkét utcában szegéllyel és új alépítménnyel készül a járda.
Deák Lajosné önkormányzati képviselő elmondta, hogy az új járdák már korábban elkészültek a Németh László, a Karinthy és a Katona József utcában.

Idén a Géza utcában folytatódik a körzetben a járdaépítés, ahol tavaly már elkészült a csapadék csatorna felújítása. Javában tart már a Pálóczi Horváth Ádám utcában a járdaépítés és hamarosan a Géza utca felújítása is elkezdődik. A Kadocsa út és a Karinthy utca között a Géza utca belső szervizútján lesz felújítás és kopóréteg csere. Ez utóbbi felújítás munkaterület átadása május 17-én lesz.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 11. 17:00, szombat | Belföld
NAV: április 20-ig kell befizetni a turizmusfejlesztési hozzájárulást
Április 20-ig kell befizetnie a turizmusfejlesztési hozzájárulást az erre kötelezetteknek - hívta fel a figyelmet pénteki közleményében a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
2026. Április 11. 15:00, szombat | Belföld
Budapesti repülőjáratokat is töröltek a Lufthansa-dolgozók sztrájkja miatt
A Lufthansa légiutas-kísérőinek sztrájkja miatt törölték a légitársaság pénteki budapesti járatait - olvasható a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér honlapján.
2026. Április 11. 13:00, szombat | Életmód
A Heim Pál gyermekkórház 250 millió forintot kap zajszigetelésre a Budapest Airporttól
Kétszázötven millió forintot adományozott a Budapest Airport (BA) a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézetnek, a támogatással a repülőgépek okozta zajhatások mérsékléséhez kívánnak hozzájárulni.
