Hírek
2023. Május 11. 10:44, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Jelentős mennyiségű kábítószer volt a Győr vármegyében elfogott dílereknél

Az M1-es autópálya pihenőjén, a Győr-Moson-Sopron vármegyei Lébénynél 2023. május 6-án fogták el a feltételezett elkövetőket.
Kilenc ember ellen indult eljárás az utóbbi hónapok egyik legnagyobb kábítószerfogása kapcsán: több mint két kilogrammnyi kokaint és egy kilogrammnyi marihuánát találtak egy drogterjesztő bandánál. A kokainszállítmányból megközelítőleg 5 ezer adagot lehetett volna hígítva tovább adni, és körülbelül 125 milliós bevétel könyvelhetett volna el a banda.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 13. 09:07, vasárnap | Belföld
Az Otthon Start kombinálható más államilag támogatott hitellel is
A szeptemberben induló Otthon Start Program hiteleit lehet kombinálni más államilag támogatott hitellel is, így a program még kedvezőbb
2025. Július 13. 09:06, vasárnap | Belföld
MÁV: figyelmeztető piktogramokat festettek a balatoni vasúti átjárókba
A balesetek megelőzése érdekében 42 balatoni vasúti átjáróban készült el a figyelmeztető piktogramok felfestése – közölte a MÁV-csoport szombaton.
2025. Július 13. 09:04, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter szerint Brüsszel hibája, hogy az USA jelentősen emeli a vámokat
Szijjártó Péter: az amerikai vámemelés is a brüsszeli vezetés alkalmatlanságát bizonyítja.