Hírek
2023. Június 07. 09:31, szerda |
Belföld
Forrás: Időkép.hu
Katasztrófajelenetek Tolnában, sárfolyam sodorta el az autókat
Szekszárdtól északnyugatra, Kétyen valóságos saras vízözön alakult ki kedden délután.
Szekszárdtól északnyugatra található egy közel 700 fős község, Kéty, amelynek lakói egészen biztosan nem felejtik el a mai napot: a heves felhőszakadások következtében pusztító villámárvíz, valóságos sárfolyam alakult ki a településen, ami még egy-egy autót is odébb pakolt - írja az Időkép.hu.
A községben rengeteg kertet elöntött a saras víz, a beszámolók szerint volt olyan autó, amit szó szerint elsodort a sárfolyam, a házak melletti kiskertekben, veteményesekben, gyümölcsösökben iszonyatos károk keletkezhettek.
A térségben egyébként 20-25 mm eső esett átlagosan, de voltak azért kiugró értékek, a megáradt patakok sok helyen kiléptek a medrükből.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 16. 08:34, vasárnap | Belföld
MÁV: december 14-től érvényes az új menetrend, egyes vonalakon bővülhetnek a szolgáltatások
2025. November 16. 08:31, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor nagyon megdicsérte saját kormányzását
A miniszterelnök szerint Magyarországon van az egyik legstabilabb és leghatékonyabb kormányzás Európában.
2025. November 15. 08:37, szombat | Belföld
Magyar Levente: a tervezett ütemben épül Magyarország tengeri kikötője Triesztben
2025. November 15. 08:36, szombat | Belföld
A nemzeti konzultáció kitöltését kéri a miniszterelnök
Most még időben vagyunk, elmondhatjuk a véleményünket a brüsszeli bürokraták és a magyar baloldal háborús gazdasági terveiről - véli Orbán Viktor.
