Hírek
2017. Február 16. 07:41, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Késsel támadt lakótársaira egy afgán embercsempész a fővárosban

Egy késsel támadt lakótársaira egy afgán férfi a fővárosban - hangzott el az M1 aktuális csatorna hírműsorában szerdán.
Az M1 információi szerint a férfi egy rákospalotai szállón támadta meg két lakótársát, egyiküket megvágta, míg a másikat ököllel ütötte.
Bagoly Bettina, a Fővárosi Főügyészség szóvivője a műsorban elmondta: tekintettel a bűncselekmény jellegére, valamint arra, hogy embercsempészés miatt már folyik büntetőeljárás a férfi ellen, indítványozták előzetes letartóztatását, amit a bíróság elrendelt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 20. 07:35, péntek | Belföld
Agrometeorológia: egyre súlyosabb a mezőgazdasági aszály
Egyre súlyosabb a mezőgazdasági aszály az országban és a következő 8-10 napban sem várható számottevő csapadék; egyre inkább felsejlik a 2022-es történelmi aszály rémképe
2025. Június 20. 07:33, péntek | Belföld
Nyár közepéig 131 új Credobus érkezik a MÁV Személyszállítási Zrt.-hez
Nyár közepéig 131 darab új Credobus-t ad át a MÁV Személyszállítási Zrt.-nek a Kravtex-Kühne csoport. Az első járművek már forgalomba álltak a Balaton térségében
2025. Június 20. 07:32, péntek | Belföld
NGM: hat helyet javított Magyarország az IMD nemzetközi versenyképességi ranglistáján
Magyarország hat helyet előrelépve a 48. lett a svájci IMD intézet legfrissebb nemzetközi versenyképességi ranglistáján.