Hírek
2018. Május 11. 19:56, péntek |
Kék hírek
Forrás: katasztrofavedelem.hu
Kisbusz és és autó karambolozott az M7-es autópályán

A baleset a sztráda Letenye felé vezető oldalán történt, a 85-ös kilométernél. Egy ember megsérült.
Összeütközött egy kisbusz és egy gépkocsi péntek délután az M7-es autópálya Letenye felé vezető oldalán, a 85-ös kilométernél. A balesethez a polgárdi önkormányzati tűzoltók érkeztek ki, akik áramtalanították a járműveket és megkezdték a műszaki mentést.
A munkálatok idejére a sztráda Letenye felé vezető oldalának érintett szakaszát félpályán lezárták. Elsődleges információink szerint a balesetben egy ember megsérült, ezért őt a mentők ellátják.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 07. 07:58, csütörtök | Kék hírek
Őrizetbe vették a miniszterelnök megöletését tervező férfit
2025. Augusztus 05. 07:42, kedd | Kék hírek
Letartóztatta a hozzátartozóit megkéselő gönyűi fiút a bíróság
2025. Augusztus 05. 07:32, kedd | Kék hírek
Egyhetes ellenőrzési akciót indít a rendőrség
Nagyszabású, az egész országra kiterjedő rendőri akció vette kezdetét, ami egészen a hét végéig, augusztus 10-ig tart majd. Ennek keretében a rendőrség elsősorban a gyorshajtásokat ellenőrzi majd.
2025. Augusztus 04. 07:55, hétfő | Kék hírek
Életveszélyt okozó késelés miatt vettek őrizetbe egy izraeli férfit az Ozora Fesztiválon
Életveszélyt okozó késelés miatt vettek őrizetbe egy izraeli férfit az Ozora Fesztiválon - tudatta a rendőrség vasárnap a honlapján.