Hírek
2011. December 03. 15:11, szombat |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Klicskót vesekövei sem tántoríthatják el
Súlyos hasi panaszokkal szállították be az éjjel Vlagyimir Klicskót egy düsseldorfi kórházba, ahol aztán megszabadították a nehézsúlyú profi bokszvilágbajnokot a bajt okozó veseköveitől.
Az ukrán óriást az orvosok szombatra bennfogták megfigyelésre, de meccsszervezője szerint nincs veszélyben a jövő hét végére a francia Jean-Marc Mormeck ellen kiírt világbajnoki címmérkőzés: „Vlagyimir most kórházi kezelést kap, ma még tüzetes vizsgálatok várnak rá, ám egyre jobban van, s minden halad tovább a maga medrében, a jövő szombati meccset rendben megtartjuk” – jelentette ki Bernd Bönte.
A 35 éves, ifjabbik Klicsko fivér, aki négy nemzetközi bokszszervezetnél (IBF, IBO, WBO, WBA) is címvédő a királykategóriában, a hivatásosok közötti hatvanadik ringfellépésén 50. kiütéses győzelmére készül az egy kategóriával lejjebb, cirkálósúlyban exvilágbajnok Mormeck ellen.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 16. 08:32, vasárnap | Sport
Magyar-ír - Caoimhín Kelleher: óriási meccs lesz
Mindkét csapaton hatalmas lesz a nyomás, ezért óriási mérkőzésre számít vasárnap a magyarok ellen Caoimhín Kelleher, az ír labdarúgó-válogatott kapusa a két együttes világbajnoki selejtezőjén, a sorozat zárófordulójában.
2025. November 16. 08:30, vasárnap | Sport
Magyar-ír - Rossi: ez az egyik legmeghatározóbb és legfontosabb meccs lesz
Marco Rossi szövetségi kapitány szerint a több mint hét éve tartó regnálása során vasárnap az írek elleni világbajnoki selejtezőmérkőzés lesz az egyik legmeghatározóbb és legfontosabb a magyar labdarúgó-válogatott számára.
2025. November 15. 08:44, szombat | Sport
Vb-selejtezők - Az ír kapitány szerint van esélyük a győzelemre Budapesten
2025. November 14. 10:04, péntek | Sport
Juhász Csaba: Kategóriagyőzelem a TippmixPRO Zemplén ralin!
Élménybeszámoló Juhász Csabitól a kalandos raliról…
