Hírek
2018. Szeptember 21. 12:26, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Kommandósok fogták el az öngyújtóval iskolánál fenyegetőző férfit

Öngyújtóval fenyegetőzött egy férfi péntek délelőtt Pécsen az egyik iskolánál. Az ügyben garázdaság miatt indult eljárás – értesült az MTI több forrásból.
A Pécsi Újság.hu információi szerint egy fegyvernek látszó tárggyal fenyegetőzött egy férfi az Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskolánál. Azt írták: kommandósok fogták el a férfit, akinél nem találtak „éles fegyvert”.
A Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság az MTI érdeklődésére az esetről csak annyit közölt, hogy garázdaság miatt indult szabálysértési eljárás az ügyben.
Az MTI más forrásból úgy értesült, hogy a fenyegetőző férfinál megtalált fegyvernek látszó tárgy egy öngyújtó volt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 01. 07:46, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: a világ második legnagyobb LEGO-gyára jött létre Nyíregyházán
54 milliárd forintos beruházással a világ második legnagyobb LEGO-gyára jött létre mostanra Nyíregyházán, s ez a vállalat egyetlen olyan üzeme Európában, amelyben a termelés minden folyamata jelen van
2025. Október 01. 07:45, szerda | Belföld
Kövér László: Magyarország testvéri népként tekint a törökökre
Magyarország testvéri népként tekint a törökökre - hangsúlyozta Kövér László, az Országgyűlés elnöke a Maarif Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium megnyitó ünnepségén kedden Budapesten.
2025. Október 01. 07:44, szerda | Belföld
Megerősítette és bővítette együttműködését a Debreceni Egyetem és a BMW Debrecen
Megerősítette és bővítette együttműködését a Debreceni Egyetem (DE) és a BMW Debrecen, az erről szóló megállapodást kedden írták alá a felsőoktatási intézményben tartott sajtótájékoztatón.
2025. Szeptember 30. 07:19, kedd | Belföld
Gulyás Gergely: Magyarország hétfőn tükörintézkedéseket vezet be ukrán hírportálok ellen
Magyarország a viszonosság elvét követve hétfőn tükörintézkedéseket vezet be ukrán hírportálok ellen, így azok Magyarország területén nem lesznek elérhetők - közölte a Miniszterelnökséget vezető miniszter a Facebook-oldalán.