Hírek
2020. Március 19. 11:19, csütörtök |
Helyi
Forrás: szekesfehervar.hu
Koronavírusról tájékoztató plakátokat téptek le a Piac térnél - büntetőeljárás indul

Tegnap éjjel letéptek több a koronavírusról és a kapcsolódó teendőkről tájékoztató plakátot a Piac térnél.
Az Önkormányzat büntetőeljárást indít: az elkövető szándékosan akadályozza a járvány elterjedése ellen végzett munkát, a lakosság informálását. A rendőrség a térfigyelő kamerák által rögzített felvételeket használja az eljárás során.
Székesfehérvár Önkormányzata az új koronavírus járványos terjedésének megelőzéséért dolgozik. Az egyik legfontosabb feladat a lakosság megfelelő, pontos és gyors tájékoztatása, minél több kommunikációs csatornán: dr. Cser-Palkovics András polgármester hétfői intézkedései között szerepelt 500 tájékoztató plakát kihelyezése a város különböző pontjaira. Ezeket a legfontosabb információkat tartalmazó plakátokat tegnap délelőtt helyezte ki a Városgondnokság a helyi járatos buszmegállók szabad felületeire.
A rendkívüli, csak felelősséggel és együttműködéssel kezelhető helyzet ellenére kedden éjjel a Piac térnél letéptek több plakátot. A szándékos rongálás miatt az Önkormányzat büntetőeljárást kezdeményez, a térfigyelő kamerák által rögzített felvételek alapján keresik az elkövetőt – az összes, a járvány elkerülésének különböző színterein dolgozók munkájának és legfőképpen a város lakosainak a védelmében, érdekében.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Október 02. 07:09, csütörtök | Életmód
Restaurált állapotban ismét vízen a Szent Jupát
Újra vitorlát bontott a Szent Jupát: 40 év után ismét vízen a földkerülő hajó. Fa Nándor és Gál József vitorlás hajója restaurált, működőképes állapotban várja az érdeklődőket a révfülöpi Cholnoky Jenő Kikötőben.