Hírek

2019. Január 15. 10:06, kedd | Sport
Forrás: szekesfehervar.hu

Legyőzte a Vidi a Kaiserslauternt a spanyolországi edzőtáborban

A korábbi Bundesliga-győztes, de jelenleg csak harmadosztályú Kaiserslautern ellen játszotta első felkészülési mérkőzését 2019-ben a MOL Vidi.

A Spanyolországban edzőtáborozó fehérváriak mindkét félidőben egy gólt szerezve 2-0-ra nyertek.

Marko Nikolics két különböző tizenegyet küldött pályára a két félidőben, a meccs elején a Tujvel - Nego, Juhász, Tóth B., Tamás - Milanov, Niklolov, Elek, Sós - Scsepovics, Futács összeállításban játszott a Vidi. Vagyis mindkét friss válogatott igazolás, Elek Ákos és Futács Márkó is kezdett. A vezető gólt "hagyományosan" Juhész Roland fejelte egy szöglet után. A második félidőben Kovácsik - Nego (Réti), Mocsi, Vinícius, hangya - Kovács I., Berecz, Pátkai, Huszti - Hodzic., E. Hadzic felállásban játszottak a piros-kékek, és viszonylag hamar megduplázták előnyüket Hodzic révén. Az eredmény már nem változott, győzelemmel zárta első idei meccsét a MOL Vidi.

Mol Vidi - 1. FC Kaiserslautern 2-0 (1-0)