Hírek
2019. Február 08. 10:24, péntek |
Helyi
Forrás: szekesfehervar.hu
Lezárják szombaton a Várkörút Rákóczi út – Petőfi utca közötti, Budai út irányába vezető szakaszát

A Várkörút 25-27. szám alatti ingatlan beépítési munkálatai miatt 2019. február 9-én, szombaton 6.00 órától 24.00 óráig az átmenő gépjárműforgalom elől lezárják a Várkörút Rákóczi út -
Petőfi utca közötti, Budai út irányába vezető szakaszát. A korlátozás a Rákóczi út irányába vezető forgalmi sávot nem érinti. A lezárás miatt a Várkörút Petőfi utca - Budai út közötti szakasza csak a Budai út irányából közelíthető meg. Az érintett helyi autóbuszjáratok is terelőútvonalon közlekednek.
A Várkörút 25-27. szám alatti ingatlan beépítési munkálatai miatt 2019. február 9-én, szombaton 6.00 órától 24.00 óráig lezárják az átmenő gépjárműforgalom elől a Várkörút Rákóczi út - Petőfi utca közötti, Budai út irányába vezető szakaszát. Az érintett helyi autóbuszvonalon a járatok 2019. február 9-én, szombaton ebben az időszakban terelőútvonalon közlekednek, az alábbiak szerint:
A Jancsár utca irányába közlekedő „23”-as jelzésű autóbuszjáratok módosított útvonala: Budai út – Széchenyi u.
Kimaradt megállóhelyek: Fehérvár Áruház, Várkörút
A Jancsár u. irányába közlekedő „24”-es és „25”-ös jelzésű autóbuszjáratok módosított útvonala: Rákóczi u. – József A. u. – Budai út
Kimaradt megállóhely: Várkörút
A „33”-as jelzésű autóbuszjáratok módosított útvonala: Fecskepart /Eredeti útvonal/ – Várkörút – Rákóczi u. – József A. u. – Budai út – Prohászka O. u.
Kimaradt megállóhely: Várkörút
A Vasútállomás irányába közlekedő „35”-ös jelzésű autóbuszjáratok módosított útvonala: Rákóczi u. – József A. u. – Budai út – Prohászka O. u.
Kimaradt megállóhely: Várkörút
A Polgármesteri Hivatal Közlekedési Irodája mind a gépjárművezetők, mind a tömegközlekedést igénybevevők türelmét és megértését kéri, és javasolja, hogy úti céljaik megközelítése során a fenti korlátozást vegyék figyelembe. A terelési útvonalak, valamint a közlekedési dugók elkerülése érdekében használják mobiltelefonjaikon a Waze alkalmazást, ahova minden székesfehérvári forgalomkorlátozás folyamatosan feltöltésre kerül.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 11. 09:13, péntek | Életmód
Sziget - Éjszakai jegyet vezettek be az idei fesztiválra
Kedvezményes éjszakai jegyet vezettek be az idei Sziget fesztiválra, amivel megújult és új helyszíneken rendezendő programok is látogathatóak - közölték a szervezők az MTI-vel csütörtökön.
2025. Július 11. 09:12, péntek | Belföld
A Mondeléz átadta legnagyobb közép-kelet-európai napelemparkját Székesfehérváron
A Mondeléz International csütörtökön hivatalosan is átadta új napelemparkját székesfehérvári gyárának területén: a 2,3 millió dolláros beruházásból a cégcsoport legnagyobb közép-kelet-európai napelemparkja jött létre.
2025. Július 11. 09:11, péntek | Belföld
Agrometeorológia: országszerte mérséklődött az aszály, nagy területen meg is szűnt
A hét első felében hullott csapadék nyomán az aszály országszerte mérséklődött, nagy területen meg is szűnt, felfrissült a vegetáció - írta a HungaroMet Zrt. csütörtöki agrometeorológiai elemzésében.
2025. Július 11. 09:10, péntek | Bulvár
Befejeződött a Magyar Nemzeti Bank aranytartalékának ellenőrzése
Befejeződött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) aranytartalékának ellenőrzése; a Magyarországon őrzött 94,73 tonna aranytartalék kifogástalan állapotban van - közölte az MNB csütörtökön a Facebook oldalán.