Hírek
2016. Május 28. 08:40, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Lezuhant egy szúnyogirtó kisrepülőgép Győr külterületén
Lezuhant egy szúnyogirtó kisrepülőgép Győr külterületén, egy erdős területen péntek kora este, a pilóta súlyosan megsérült
- tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője az MTI-t.
Schreindler Ágnes elmondta, hogy a becsapódás után a gép és a benne lévő permetezőszer kigyulladt, de a tűzoltók megfékezték a lángokat.
Hozzátette: a gép a péri repülőtérről szállt fel, a benne tárolt szúnyogirtó szer ártalmatlan a környezetre.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 14. 08:15, szombat | Belföld
Több ezren vettek részt a XXVI. Doni Hősök Emléktúrán
A XXVI. Doni Hősök Emléktúrán összesen 3624 ember vett részt, köztük 918 diák, katonai képzéssben tanuló kadét, illetve valamely civil társadalmi szervezet tagja volt -
2026. Február 14. 08:11, szombat | Belföld
Donald Tuskkal találkozott Magyar Péter
Magyar Péter közölte: a megbeszélésen egyetértettek abban, hogy Magyarországnak és Lengyelországnak is mindent meg kell tennie az orosz–ukrán háború mielőbbi békés lezárásának elősegítéséért.
