Hírek
2018. Augusztus 06. 17:31, hétfő |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Lopni próbált egy fehérvári áruházból, elfogták
Székesfehérváron, egy Palotai úton található bevásárlóközpont biztonsági szolgálatának munkatársai kértek rendőri segítséget vasárnap délután.
Egy férfi elektronikai eszközt próbált meg a ruházatába rejtve, fizetés nélkül az áruházból kivinni. A kiérkező járőrök a 48 éves balatonalmádi lakost a helyszínen elfogták és a rendőrkapitányságra előállították, majd szabálysértési őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 13. 07:29, csütörtök | Kék hírek
BRFK: ellopott, majd kórházi inkubátorban hagyott egy csecsemőt egy nő Budapesten
2025. November 11. 07:37, kedd | Kék hírek
BRFK: egy kábítószer-kereskedelmi ügy miatt tartottak razziát hétvégén egy budapesti belvárosi klubban
Egy kábítószer-terjesztőkkel szemben folytatott nyomozás miatt, konkrét bűnügyi információk alapján tartott a rendőrség razziát hétvégén Budapesten, egy belvárosi szórakozóhelyen
2025. November 05. 07:30, szerda | Kék hírek
Öten meghaltak egy vasúti átjárónál történt balesetben Szentmártonkátán
2025. November 03. 07:18, hétfő | Kék hírek
Rendőrség: nem terrorcselekmény az angliai vonaton elkövetett késeléses támadás
A rendőrség vasárnapi tájékoztatása szerint nem minősül terrorcselekménynek az a késeléses támadás, amelyet egy vonaton követtek el szombat este Angliában.
