Hírek
2017. Október 26. 07:21, csütörtök |
Helyi
Forrás: szekesfehervar.hu
Márton-napi vigadalom lesz a Városi Piacon november 11-én
November 11-én, szombaton 18 órától a Városi Piacra várja a mulatozni vágyókat a Hagyományos Piacokért Egyesület és a Fehérvári Polgárok Egyesülete.
A Márton Napi Vigadalom keretében lehet ludaskását kóstolni, illetve többféle ízletes újbort a Hegedűs Családi Pincészet jóvoltából.

Fellép a Matyi és a hegedűs mulatós együttes és az Alba Regia Nyugdíjas Egyesület Művészeti Néptánccsoportja, a zenét a Royal Duó szolgáltatja. A mulatozás hajnali 2:30 óráig tart, közben a Hegedűs Családi Pincészet újborait kóstoltatja Hegedűs György. Éjfélkor tombolasorsolás is lesz.
Támogatói jegy csak elővételben kapható 1000 Ft/fő áron, asztalt foglalni Bors Lászlónénál lehet a 30 650 2972-es telefonszámon.
Szeretettel várnak minden mulatni vágyót.
Forrás: szekesfehervar.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. November 16. 08:34, vasárnap | Bulvár
Nyomozás indult a szarajevói emberszafari-ügyben
2025. November 16. 08:34, vasárnap | Belföld
MÁV: december 14-től érvényes az új menetrend, egyes vonalakon bővülhetnek a szolgáltatások
2025. November 16. 08:32, vasárnap | Sport
Magyar-ír - Caoimhín Kelleher: óriási meccs lesz
Mindkét csapaton hatalmas lesz a nyomás, ezért óriási mérkőzésre számít vasárnap a magyarok ellen Caoimhín Kelleher, az ír labdarúgó-válogatott kapusa a két együttes világbajnoki selejtezőjén, a sorozat zárófordulójában.
