Hírek
2023. Április 29. 07:49, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Még 300 négyzetméteren ég a soroksári autóbontóban pénteken keletkezett tűz
Szombaton kora reggel még 300 négyzetméteren égett a soroksári autóbontóban előző nap keletkezett tűz - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) az MTI-vel.
A tűzoltók pénteken késő estére akadályozták meg a tűz továbbterjedését Budapest XXIII. kerületében, az Ócsai úton egy hulladékhasznosító telepen, ahol mintegy kétezer négyzetméteren, 15-16 méter magasan összehordott fém- és műanyaghulladék gyulladt meg korábban.
A tűz helyszínéről felszálló sűrű, fekete füst Budapest több pontjáról is jól látható volt.
Szombaton még több mint húsz hivatásos és önkéntes egység továbbra is nagy erőkkel, egyebek közt három magasból mentőről oltotta a lángokat. A munkálatokat a fővárosi katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítja - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 16. 08:34, vasárnap | Belföld
MÁV: december 14-től érvényes az új menetrend, egyes vonalakon bővülhetnek a szolgáltatások
2025. November 16. 08:31, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor nagyon megdicsérte saját kormányzását
A miniszterelnök szerint Magyarországon van az egyik legstabilabb és leghatékonyabb kormányzás Európában.
2025. November 15. 08:37, szombat | Belföld
Magyar Levente: a tervezett ütemben épül Magyarország tengeri kikötője Triesztben
2025. November 15. 08:36, szombat | Belföld
A nemzeti konzultáció kitöltését kéri a miniszterelnök
Most még időben vagyunk, elmondhatjuk a véleményünket a brüsszeli bürokraták és a magyar baloldal háborús gazdasági terveiről - véli Orbán Viktor.
